مسابقات تیم ملی والیبال در خرداد ماه 1401

به گزارش ورزش کده ، تیم ملی والیبال ایران دور مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ در برزیل، بلغارستان و روسیه با ۱۲ تیم مسابقه می‌دهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مسابقات تیم ملی والیبال در خرداد ماه 1401

دور مقدماتی لیگ ملت‌های مردان از ۱۷ خردادماه سال آینده با میزبانی برزیل، کانادا، فیلیپین، بلغارستان، روسیه و ژاپن آغاز می شود.

 ایران درهفته اول از ۱۷ تا ۲۲ خردادماه ۱۴۰۱ در برزیل به مصاف استرالیا، روسیه، ژاپن و هلند می رود. هفته دوم هم که از ۳۱ خرداد تا پنجم تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و مردان والیبال ایران در صوفیه به ترتیب با  بلغارستان، آمریکا، برزیل و کانادا روبرو می شوند که هفته‌ای سخت و نفسگیر است.

تیم بهروز عطایی در هفته سوم و آخر دور مقدماتی لیگ ملت‌ها از ۱۴ تا ۱۹ تیرماه در شهر کمروف روسیه با تیم‌های ایتالیا، صربستان، اسلوونی و لهستان رقابت می کند. در پایان رقابت‌های مرحله مقدماتی ۸ تیم برتر جدول به مرحله نهایی می رسند تا برای مقام قهرمانی  از ۲۹ تیر تا دوم مردادماه با هم رقابت کنند. البته هنوز میزبان دور نهایی مشخص نیست.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال در مورد مشخص شدن حریفان ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ می گوید: «پس از پایان لیگ، حدود ۲ ماه و نیم تا شروع لیگ ملت‌ها فاصله داریم که زمان قابل قبولی است. کادر فنی در این فرصت قابل قبول، اطلاعات گذشته فردی و بازی‌های دوستانه حریفان را به دقت بررسی خواهد کرد. ما با اطلاعات دقیق و به روز به مصاف حریفان خواهیم رفت.»

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *