باانگیزه‌ترین نسخه کاپیتان برای نبرد بزرگ

به گزارش ورزش کده، تیم ملی والیبال ایران سه‌شنبه شب در مرحله یک‌هشتم‌نهایی قهرمانی جهان به مصاف برزیل می‌رود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

باانگیزه‌ترین نسخه کاپیتان برای نبرد بزرگ

شاگردان بهروز عطایی هفته گذشته شکست تلخی را در بازی آخر خود در دور گروهی مسابقات قهرمانی جهان تجربه کردند. جایی که آن‌ها در تقابل با هلند با نتیجه ٣-١ کار را واگذار کردند تا فرصت صدرنشینی برای ایران از دست برود.

با توجه به قرار گرفتن در رتبه دوم گروه، تیم ملی والیبال ایران با یک حریف بزرگ روبرو خواهد شد؛ جایی که باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برزیل قدرتمند برویم. مانند همه تورنمنت های والیبالی، برزیل در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود و قطعاً شاگردان بهروز عطایی کار بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت.

بهترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران تا به اینجای رقابت‌های قهرمانی جهان کاپیتان میلاد عبادی‌پور بوده است. عبادی‌پور، در هر سه بازی مرحله گروهی امتیازآورترین بازیکن ایران بود تا نشان دهد که در فرم فوق‌العاده‌ای به سر می‌برد. کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، این روزها در تمرینات نیز بسیار آماده و سرحال نشان می‌دهد و قطعاً بهروز عطایی برای موفقیت برابر برزیل حساب ویژه‌ای روی میلاد عبادی‌پور باز می‌کند.

حتما ببینید

پیروزی بی‌دردسر آمریکا در گام اول قهرمانی جهان

به گزارش ورزش کده، تیم ملی والیبال آمریکا موفق شد در سه ست پیاپی مکزیک را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *