کریم انصاریفرد بلیط اولدترافورد را دریافت می‌کند؟

به گزارش ورزش کده، به نظر می‌رسد که بحث جدایی کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی، برای مدیران آ.ا.ک آتن به موضوعی دردسرساز تبدیل شده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

کریم انصاریفرد بلیط اولدترافورد را دریافت می‌کند؟

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تلاش آ.ا.ک آتن برای فروش انصاری‌فرد به گوش می‌رسید و حالا اینطور به نظر می‌رسد که آخرین تیم برای استخدام این مهاجم ایرانی وارد عمل شده است.
مدیران این باشگاه امیدوار هستند که با وجود این بازیکن مجبور به پرداخت 500 هزار یورو دستمزد او در سال پایانی قراردادش نباشند و از ابتدای تابستان نیز به این مهاجم ایرانی هشدار دادند که بهتر است برای خودش به دنبال باشگاه باشد اما هنوز هیچ پیشرفتی در این زمینه صورت نگرفته است.
یک وبسایت یونانی در این باره نوشته : نکته جالب مربوط به رفتار انصاری‌فرد است. با توجه به این که رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر چند ماه دیگر برگزار می‌شود، تنها شانس این بازیکن برای حضور در ترکیب تیم ملی ایران این است که فرصت کافی برای بازی داشته باشد اما او همچنان به تمامی پیشنهادها از داخل و خارج از یونان پاسخ منفی می‌دهد.
بسیاری از رسانه‌های ایرانی از علاقه پرسپولیس به جذب این بازیکن خبر می‌دهند اما پاسخ او همچنان منفی است. باشگاه یونانی لامیا نیز خواهان به خدمت گرفتن او بود اما از تعلل در ارائه پاسخ از سوی انصاری‌فرد خسته شد و به دنبال گزینه دیگری برای تقویت خط حمله تیمش رفت.

بنابراین اینطور به نظر می‌رسد که ادامه حضور در آتن اولویت اول انصاری‌فرد است. اینجاست که سوال اصلی برای آ.ا.ک مطرح می‌شود و سوال این است که آیا آنها حاضر به پرداخت دستمزد به بازیکنی که قرار است مدام بیرون از ترکیب باشد هستند یا راه حل دیگری پیدا خواهند کرد؟
در عین حال از آنجایی که کریم انصاریفرد بازی در اروپا را ترجیح می دهد تیم سبزپوش اومونیا وارد بازی شده تا او را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی به خدمت بگیرد. تماس با خود این فوتبالیست هم انجام شده اما فعلاً هیچکس نمی تواند به طور قطع بگوید که آیا این درخواست به نتیجه خواهد رسید یا خیر.
اومونیا نماینده یونان در لیگ اروپاست و بازیکنان این تیم این فرصت را خواهند داشت تا به «اولدترافورد» معروف سفر کنند. “سبزها” در گروه 5 با منچستریونایتد، رئال سوسیداد و شریف تیراسپول همگروه شده‌اند.

حتما ببینید

دراگان اسکوچیچ فدراسیون فوتبال را بدون مصاحبه ترک کرد

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی پس از جلسه یک ساعته در فدراسیون فوتبال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *