لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و شاداب نشان داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

در جریان دیدار آخر ایران در مرحله گروهی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان بود که بعد از ناهماهنگی صورت گرفته بین علی اصغر مجرد و محمدطاهر وادی، سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت که وادی را از زمین مسابقه بیرون بیاورد و جواد کریمی را جایگزین کند.

بعد از تعویض به نظر می رسید که جر و بحثی بین وادی و عطایی شکل گرفته اما این موضوع بعد از مسابقه به شکل قاطع از سوی دو طرف تکذیب شد. وادی، دراین‌باره به ورزش سه گفت: در مورد آن صحنه که پخش شد، من به مجرد علامت داده بودم اما او ندید و به من هم نگفت که ندیدم؛ آقای عطایی این موضوع را از من پرسید و من هم توضیح دادم. فکر نمی‌کنم اگر اتفاقی افتاده بود، آقای عطایی دیگر من را به بازی می‌گرفت.

وادی، در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال ایران بسیار سرحال و آماده نشان داد. در حقیقت به نظر می‌رسد که او این حواشی را کاملا پشت سر گذاشته و با حداکثر توان و انرژی خود را برای رقابت حساس سه‌شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان برابر برزیل آماده می‌کند.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *