تایید خبر عدم صدور ویزای دبیر از طرف فدراسیون کشتی

به گزارش ورزش کده ، سخنگوی فدراسیون کشتی با تایید خبری مبنی بر صادر نشدن ویزای برخی از نفرات اعزامی به آمریکا، تاکید کرد: به طرف آمریکایی اعلام کردیم تنها در صورت صدور ویزای تمامی نفرات، تیم ملی عازم آمریکا خواهد شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

تایید خبر عدم صدور ویزای دبیر از طرف فدراسیون کشتی

محمدابراهیم امامی درباره صادر نشدن ویزای برخی از نفرات اعزامی به آمریکا از جمله رییس فدراسیون کشتی، اظهار کرد: آمریکا ویزای تمامی نفرات اعزامی به غیر از ۴ نفر (علیرضا دبیر، دو کشتی‌گیر و یک مربی) را صادر کرده است.

وی ادامه داد: فدراسیون آمریکا با ارسال ایمیل به فدراسیون ایران، اعلام کرد نماینده فدراسیون برای دریافت ویزا عازم دوبی شود اما صراحتا به آنها اعلام کردیم تنها در صورتی که ویزای تمامی نفرات اعزامی صادر شود، این کار انجام خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد: همانطور که پیش از این اعلام شده است، این سفر بنا بر دعوت رسمی آمریکایی ها قرار است انجام شود و تنها در صورتیکه ویزای تمامی نفرات صادر شود، تیم ملی عازم آمریکا خواهد شد، در غیر اینصورت این اعزام لغو می شود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، قرار است دیدار دوستانه و حساس تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا ۲۳ بهمن در تگزاس برگزار شود.

حتما ببینید

فدراسیون کشتی آمریکا خواستار تجدید نظر ایران شد

به گزارش ورزش کده ، فدراسیون کشتی آمریکا از ایران خواست درباره عدم سفر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *