آقایی‌پور تیم جدید خود را انتخاب می‌کند

به گزارش ورزش کده : جواد آقایی پو رباید طی روزهای آینده، مقصد بعدی خود برای فصل بعد را مشخص کند.سایت اخبار ورزش کده همراه شماورزشی ها می باشد.

آقایی‌پور تیم جدید خود را انتخاب می‌کند

یکی از بازیکنانی که در پنجره تابستانی به شدت مورد توجه تیم های مدعی لیگ برتر قرار گرفت، جواد آقایی پور است. بازیکنی که در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر، عملکرد خوبی در استقلال خوزستان داشت و در دو بازی رفت و برگشت نیز سه مرتبه دروازه پرسپولیس را باز کرد.

از فصل گذشته بود که شایعاتی پیرامون حضور آقایی پور در پرسپولیس به گوش می رسید و سرخ پوشان در نیم فصل دوم لیگ قبل خواستار جذب این مهاجم 24 ساله بودند ولی به دلیل مخالفت های استقلال خوزستان، این بازیکن در تیمش ماندگار شد تا پرونده انتقال او به تابستان امسال موکول شود.

در هفته های گذشته، صحبت های میان آقایی پور و پرسپولیس بی نتیجه بودو در شرایطی که این بازیکن مذاکرات ناموفقی با تیم های خواهانش در ایران داشت، در آستانه حضور در لیگ برتر روسیه و پیوستن به تیم اورنبورگ بود که ناگهان او یک بار دیگر با استقلال وارد مذاکره شد و حتی توافقاتی نیز صورت گرفت که در نهایت با ورود سپاهان به این معامله، همه چیز عوض شد.

موضوعی که حتی با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه شد و خبر رسید در کنار 30 میلیاردی که باشگاه استقلال خوزستان برای صدور رضایتنامه این بازیکن درخواست کرده، گفته می‌شود که جواد آقایی پور نیز مبلغ درخواستی‌اش را به 32  میلیارد افزایش داده و البته شرط کرده آپشن‌های درنظر گرفته شده هم باید قابل دریافت باشند، آن هم در شرایطی که طبق آیین نامه سازمان لیگ برای در نظر گرفته حداکثر 20 درصد از مبلغ قرارداد به عنوان آپشن و پاداش، قابل اجرایی است!

استقلالی ها مدعی هستند در شرایطی که با آقایی پور تا آستانه توافق پیش رفته بودند، یک باشگاه رقیب حاضر شده 80 میلیارد برای این موضوع هزینه کند. ادعای عجیبی که می تواند قابل پیگیری نیز باشد با این حال، آخرین خبرها از شرایط انتقالی این بازیکن نشان می دهد که تصمیم نهایی در این خصوص را خود آقایی پور باید بگیرد.

باشگاه استقلال خوزستان قیمت رضایت نامه آقایی پور را برای سه باشگاه سپاهان، پرسپولیس و استقلال، 30 میلیارد تومان تعیین کرده و حالا نوبت خود بازیکن است تا  روی دستمزدش با تیم های خواهانش به نتیجه برسد و در نهایت انتخاب کند که راهی چه تیمی شود.

باید دید بالاخره جواد آقایی پور که مقصد بعدی او به یک کلاف سردرگم تبدیل شده و تقریبا با تمامی تیم های بزرگ ایران وارد مذاکره شده، به کجا ختم خواهد شد و اوفوتبالش را در چه تیمی ادامه خواهد داد.

حتما ببینید

سرپرست جدید استقلال در راه است

به گزارش ورزش کده :سرپرست جدید استقلال به‌زودی از میان پیشکسوتان این تیم انتخاب می‌شود.سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *