با احتیاط برای مسی جشن بگیرید

به گزارش ورزش کده : لیونل مسی دیروز در هر دو بخش تمرینی آرژانتین حاضر شد که خبری امیدوارکننده بود ولی هنوز ابهاماتی باقی مانده است.سایت اخبار ورزش کده همراه شماورزشی ها می باشد.

یک ملت نگران وضعیت لیونل مسی است، اما انگار حالا می‌تواند دوباره نفسی به راحتی بکشد.

آلبی سلسته دیروز سه‌شنبه در ورزشگاه هیوستون دینامو با حضور لیونل مسی تمرین کرد. این بار مسی در بخش دوم تمرین نیز حاضر بود و خوشبینی برای به میدان رفتنش برابر اکوادور بیشتر شده، اما نشریه اوله نوشت که هنوز نمی‌توان فریاد پیروزی سر داد چون مصدومیت مسی به طور کامل بهبود پیدا نکرده و شاید حضورش در بازی بامداد شنبه ریسکی باشد.

اوله نوشته است که دشوار بتوان شرایط مسی را تشریح کرد. مصدومیت همسترینگ هر لحظه می‌تواند برگردد و شدت پیدا کند و با توجه به اینکه مسی در فرم 100 درصدی به بازی‌ها نرسید، باید احتیاط در مورد او را رعایت کرد.

فیزیوتراپ‌ها و پزشکان آلبی سلسته به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند تا التهاب ناحیه آسیب دیده را تا حد امکان کاهش دهند. فرض بر این است که روحیه رقابتی لیونل باعث حضور او در فهرست بازی با اکوادور شود، اما هیچکس نمی‌تواند از نظر پزشکی دست روی آتش بگذارد. البته اینکه او سه‌شنبه به طور معمول تمرین کرد، کشور و تیم را امیدوار می‌کند.

مسیر آرژانتین تا فینال ساده به نظر می‌رسد و برخی معتقدند شاید اصلا نیاز نیست روی مسی ریسک شود. در هر صورت باید دید لیونل اسکالونی در نشست فردای خود در مورد مسی چه خواهد گفت

حتما ببینید

سرپرست جدید استقلال در راه است

به گزارش ورزش کده :سرپرست جدید استقلال به‌زودی از میان پیشکسوتان این تیم انتخاب می‌شود.سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *