آرمان زنگنه و 24 بازیکن دیگر به تیم ملی بسکتبال دعوت شدند

به گزارش ورزش کده ، مصطفی هاشمی سرمربی تیم ملی بسکتبال برای برگزاری دو دیدار از پنجره دوم انتخابی جام جهانی، ۲۵ بازیکن را به اردو دعوت کرد. این تیم باید روزهای پنجم و هشتم اسفندماه در تهران با تیم‌های قزاقستان و سوریه دیدار کند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

آرمان زنگنه و 24 بازیکن دیگر به تیم ملی بسکتبال دعوت شدند

امیرحسین آذری، متین آقاجان پور، جلال آقامیری، محمد جمشیدی، حامد حدادی، محمد حسن زاده، نوید خواجه زاده، سعید داورپناه، احسان دلیرزهان، امیرحسین رضایی فر،نوید رضایی فر،کیوان ریاعی،آرمان زنگنه، بهشاد عرب زاده،اصغر کاردوست، ارسلان کاظمی، مهدی کامرانی، سجاد مشایخی، حسین مکاری‌ها، سالار منجی، میثم میرزایی، محمدسینا واحدی، امیرحسین یازرلو، بهنام یخچالی و محمد یوسف وند بازیکنان دعوت شده هستند.

آرمان زنگنه که بعد از دو اردو به تیم ملی دعوت شده درباره حضور مجددش در تمرینات تیم ملی می گوید: «بازی کردن برای تیم ملی افتخار است. من هم دراین مدت تمرکزم زیاد بود و سعی کردم با ارائه بازیهای خوب برای باشگاه  ذوب آهن نشان دهم که شایسته دعوت به اردو هستم.»

او درادامه تاکید می کند:«من در تمامی بازیها خواستم طوری بازی کنم که برای تیم موثر باشم. عملکرد و آماری هم که به جای گذاشتم نشان از تلاش زیادم در این فصل بود. هر چند به بحث آماری زیاد اعتقاد ندارم و دوست دارم همیشه تیم ببرد اما با کمک هم تیمی هایم توانستم آمار خوبی هم داشته باشم.»

حتما ببینید

مجمع انتخابات فدراسیون بسکتبال به تعویق افتاد

به گزارش ورزش کده ، فدراسیون بسکتبال در خصوص انتخابات این فدراسیون، اطلاعیه‌ای منتشر کرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *