تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتورسازی تبریز، یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال ۱۳۴۹ تأسیس شد. این باشگاه با هوادارانی پرشور و تاریخچه‌ای پربار، نقش مهمی در فوتبال ایران ایفا می‌کند. از زمان تأسیس تا به امروز، تراکتورسازی تبریز توانسته است جایگاه ویژه‌ای در لیگ برتر ایران به دست آورد. …

بیشتر بخوانید »

دژاگه انتقامش را از تراکتورسازی محبوبش گرفت!

به گزارش ورزش کده، فولاد دومین تیم ایرانی اشکان دژاگه است اما این بازیکن سابق بوندسلیگا حضورش در لیگ برتر ایران را با تراکتور رسمی کرده بود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

احتمال انتقال ارسلان از استقلال به تراکتورسازی

به گزارش ورزش کده، به نظر می رسد که در آخرین روز بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران، شاهد یک انتقال مهم از استقلال به تراکتور باشیم. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

برتری گل‌گهر مقابل تراکتور و توقف فولاد در دربی خوزستان

به گزارش ورزش کده، هفته نخست بیست ودومین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی گل گهر مقابل تراکتور و توقف فولاد در دربی خوزستان به اتمام رسید. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

سرمربی و بازیکنان تراکتور در دام کرونا

به گزارش ورزش کده ، پزشک تیم فوتبال تراکتور از ابتلای هفت نفر از اعضای این تیم از جمله 6 بازیکن به همراه سولدو سرمربی تیم به ویروس کرونا خبر داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »