لیگ برتر ایران

بازیکن خارجی استقلال در راه پاریس

به گزارش ورزش کده، بازیکن خارجی استقلال در راه پاریس. سرمربی تیم ملی فوتبال امید عراق حساب ویژه‌ای روی منتظر محمد برای حضور در المپیک پاریس کرده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد

به گزارش ورزش کده، مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد. مدافع استقلال از بازیکنان تمام تیم ها درخواست می کند که با تمام وجود در زمین حاضر شوند تا در دو هفته پایانی حق به حقدار برسد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال تهران یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های فوتبال ایران است. این باشگاه با تاریخچه‌ای طولانی و موفق، همواره یکی از قطب‌های اصلی فوتبال ایران بوده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

باشگاه تراکتور سازی تبریز

باشگاه تراکتورسازی تبریز، یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال ۱۳۴۹ تأسیس شد. این باشگاه با هوادارانی پرشور و تاریخچه‌ای پربار، نقش مهمی در فوتبال ایران ایفا می‌کند. از زمان تأسیس تا به امروز، تراکتورسازی تبریز توانسته است جایگاه ویژه‌ای در لیگ برتر ایران به دست آورد. …

بیشتر بخوانید »

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ در تیم فوتبال استقلال تهران یکی از شماره‌های نمادین و پرافتخار است. این شماره بر تن بسیاری از بازیکنان بزرگ و خاطره‌ساز باشگاه بوده که با نمایش‌های درخشان خود نقش کلیدی در موفقیت‌های تیم ایفا کرده‌اند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

اختصاصی: نامه مهم سازمان لیگ برای قراردادهای یکساله

به گزارش ورزش کده، اختصاصی: نامه مهم سازمان لیگ برای قراردادهای یکساله. در شرایطی که در ابتدای فصل باشگاه‌ها ملزم به عقد قرارداد دو ساله با بازیکنان با شرط توافق شده بودند، این مهلت اکنون به مدت یک هفته تمدید شده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »