استقلال

بازیکن خارجی استقلال در راه پاریس

به گزارش ورزش کده، بازیکن خارجی استقلال در راه پاریس. سرمربی تیم ملی فوتبال امید عراق حساب ویژه‌ای روی منتظر محمد برای حضور در المپیک پاریس کرده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد

به گزارش ورزش کده، مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد. مدافع استقلال از بازیکنان تمام تیم ها درخواست می کند که با تمام وجود در زمین حاضر شوند تا در دو هفته پایانی حق به حقدار برسد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »
باشگاه استقلال

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال تهران یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های فوتبال ایران است. این باشگاه با تاریخچه‌ای طولانی و موفق، همواره یکی از قطب‌های اصلی فوتبال ایران بوده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »
شماره ۹ استقلال

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ در تیم فوتبال استقلال تهران یکی از شماره‌های نمادین و پرافتخار است. این شماره بر تن بسیاری از بازیکنان بزرگ و خاطره‌ساز باشگاه بوده که با نمایش‌های درخشان خود نقش کلیدی در موفقیت‌های تیم ایفا کرده‌اند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر شد

به گزارش ورزش کده، مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر شد. اخبار غیررسمی از صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر می‌دهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال

گزارش خبر از ورزش کده : تکذیب اظهارنظر جنجالی پیشکسوت استقلال. مجید نامجو مطلق می‌گوید که مصاحبه منتشره از قول او صحت نداشته و امیدوار است که استقلال قهرمان لیگ برتر شود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »

ساپینتو 30 روز در پرتغال محروم است، نه ایران!

به گزارش ورزش کده، مدیر رسانه‌ای استقلال درباره محرومیت 30 روزه ساپینتو که توسط دادگاهی در کشور پرتغال صادر شده است؛ توضیحاتی را ارائه داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بیشتر بخوانید »