مرتضی شریفی: برای بازی با آرژانتین آمادگی کامل داریم

به گزارش ورزش کده، دریافت کننده تیم ملی والیبال تاکید کرد که ایران مسابقه سختی مقابل آرژانتین خواهد داشت اما با تمام توان برای کسب پیروزی تلاش خواهند کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مرتضی شریفی: برای بازی با آرژانتین آمادگی کامل داریم

تیم ملی والیبال ایران فردا شب در اولین و احتمالا حساس ترین مسابقه خود در دور گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف آرژانتین خواهد رفت؛ دیداری که بسیاری معتقد هستند برنده آن شانس زیادی برای صعود به عنوان صدرنشین خواهد داشت.

مرتضی شریفی در مورد نخستین دیدار تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان مقابل آرژانتین گفت: مسابقه سختی خواهیم داشت. شناخت خوبی از حریف داریم و در جام واگنر یک دیدار دوستانه با این تیم برگزار کردیم. البته هیچ‌کدام از دو تیم با ترکیب اصلی خود حضور نداشتند.

آرژانتین تیم خوبی است. هرچند تعدادی از بازیکنان قدیمی آن‌ها همچون سوله در ترکیب حضور ندارند اما با این حال باز هم تیم قدرتمندی محسوب می‌شود.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: همه بازیکنان برای بازی فردا آماده هستند. من هم آمادگی خوبی دارم. خوشبختانه هیچ بازیکنی مصدوم نیست و با تمام توان فردا بازی خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم برنده مسابقه باشیم.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *