شروع مقتدرانه قهرمان المپیک در قهرمانی جهان

به گزارش ورزش کده، تیم ملی والیبال فرانسه در یک بازی جذاب موفق شد با نتیجه 3-0 آلمان را شکست دهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

شروع مقتدرانه قهرمان المپیک در قهرمانی جهان

بعد از عملکرد فوق العاده ای که تیم ملی والیبال فرانسه در یک سال اخیر از خود ارائه داد حالا این تیم در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود. آنها طی یک سال گذشته قهرمان المپیک و بعد لیگ ملت ها شده اند و حالا فتح قهرمانی جهان اصلی ترین هدف خروس ها محسوب می شود.

تیم ملی والیبال فرانسه امروز در چارچوب اولین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل آلمان قرار گرفت و موفق شد در یک دیدار نسبتاً آسان حریف خود را با نتیجه 3-0 شکست دهد تا شروع مقتدرانه‌ای در این تورنمنت مهم تجربه کرده باشد.

فرانسه در ست اول از همان ابتدا از حریف خود پیشی گرفت و در نهایت موفق شد با نتیجه 25-22 پیروز شود. در ست دوم اوضاع متفاوت پیش رفت و آلمان چند امتیاز هم از حریف پیش افتاد اما نهایتاً این فرانسوی ها بودند که به شکل خیره کننده ای به بازی برگشته و با نتیجه 28-26 پیروز شدند.

در ست سوم نیز اوضاع تقریباً شبیه گیم اول پیش رفت و آلمان تا امتیازات پایانی از حریف قدرتمند خود پیش بود اما در نهایت شاگردان آندره‌آ جیانی این ست را هم 26-24 پیروز شدند تا شروع خوبی را در مسابقات قهرمانی جهان تجربه کرده باشند.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *