قدرت‌نمایی لهستان و اسلوونی در جدال اول قهرمانی‌جهان

به گزارش ورزش کده، دو تیم لهستان و اسلوونی در اولین مسابقات خود در قهرمانی جهان به دو پیروزی راحت دست یافتند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

قدرت‌نمایی لهستان و اسلوونی در جدال اول قهرمانی‌جهان

ابتدا قرار بود مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2022 به میزبانی روسیه برگزار شود اما به دلیل حمله نظامی این کشور به اوکراین و تحریم‌هایی که علیه آنها شکل گرفت، میزبانی از روس‌ها سلب شد و در نهایت، فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفت که این مسابقات به شکل مشترک در دو کشور اسلوونی و لهستان برگزار شود.

از دیروز بالاخره رقابت‌ها آغاز شد و دو تیم میزبان در آخرین مسابقات شب گذشته به مصاف رقبای خود رفتند ‌و اصلا کار دشواری برای پیروزی پیش رو نداشتند. هم لهستان و هم اسلوونی موفق شدند در سه ست پیاپی برابر بلغارستان و کامرون به پیروزی دست پیدا کنند تا نشان دهند که از انگیزه‌های زیادی برای موفقیت در رقابت‌های قهرمانی جهان برخوردار هستند.

لهستان که تصور می‌شد برابر بلغارستان کار دشوارتری پیش رو داشته باشد در ست اول با نتیجه عجیب ٢۵-١٢ این تیم را شکست داد. همچنین در ست‌های بعدی نیز با نتایج مشابه ٢۵-٢٠ بر بلغارستان غلبه کرد و به یک پیروزی راحت دست یافت.

در سمت دیگر اسلوونی هم ست اول آسانی را برابر کامرون پشت سر گذاشت و ٢۵-١٩ پیروز شد. در ست دوم کامرونی‌ها عملکرد به مراتب بهتری را از خود به نمایش گذاشتند اما در نهایت باز هم ٢۵-٢٣ شکست خوردند. در ست سوم و پایانی هم اسلوونی ٢۵-٢١ حریف خود را شکست داد تا همچون دیگر میزبان این مسابقات یعنی لهستان، شروع بی‌دردسری را در مسابقات قهرمانی جهان تجربه کند.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *