بارسلونای ترسناک ژاوی؛ بوی قهرمانی می‌آید

به گزارش ورزش کده، بارسلونا با ژاوی و خط حمله فوق العاده‌اش، امسال تهدیدی کاملا جدی برای رئال مادرید و همه بزرگان فوتبال اروپا خواهد بود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بارسلونای ترسناک ژاوی؛ بوی قهرمانی می‌آید

به نقل از مارکا، تنها چهار هفته از لالیگا گذشته و بارسلونا ژاوی نشان داده که مدعی جدی برای همه جام هاست. بارسا در خط حمله خود مهاجمانی بی رحم دارد که کوچکترین اشتباه حریف را نمی بخشند. نیروی تهاجمی ژاوی به دو یا سه بازیکن محدود نمی شود و او در جریان بازی می تواند تغییرات دلخواه خود را داشته باشد بدون اینکه از زهر حملات تیمش کاسته شود.

بارسلونا در هفته نخست لالیگا برابر رایو وایه‌کانو متوقف شد. حملات بارسا در نوکمپ به جایی نرسید و تیم مادریدی توانست یک امتیاز را به خانه ببرد ولی تحول بارسا از بازی برابر رئال سوسیداد شروع شد. بارسا در زمین سوسیداد 1-4 پیروز شد و سپس در نوکمپ چهار گل به وایادولید زد. بارسا شب گذشته نیز در زمین سویا 0-3 برنده شد، در حالی که این پیروزی می توانست پرگل تر نیز باشد.

در پیروزی های اخیر بارسا نمی توان از نقش روبرت لواندوفسکی نگفت. ستاره لهستانی که گلزنی در ذاتش است، برابر سوسیداد و وایادولید دبل کرد و دیشب نیز توانست یکی از سه گل بارسا را بزند. او همراه با یاگو آسپاس، در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار دارد. برابر سویا او برای اولین بار از زمان پیوستنش به بارسا قبل از پایان بازی تعویض شد.

در بارسلونای ژاوی، هفت بازیکن مختلف تا به اینجا گلزنی کرده‌اند. بارسا تا به اینجا یازده گل زده و همراه با رئال مادرید بهترین خط حمله لالیگا را دارد. تنها تفاوت در این است که بارسا یازده گل را در سه بازی زده و رئال این تعداد گل را در چهار بازی به ثمر رسانده است.

آنسو فاتی، پدری، عثمان دمبله، سرجی روبرتو و لواندوفسکی در سه بازی قبلی گل زده بودند و دیشب رافینیا و اریک گارسیا نیز به آنها اضافه شدند. رافینیا گل اول بارسا را به سویا زد و گارسیا هم گل سوم را به ثمر رساند. این اولین گل دوران فوتبال اریک گارسیا بود. فصل قبل بارسا با هدایت رونالد کومان پس از چهار هفته از لالیگا، هشت گل زده بود. فصل 21-2020 نیز آمار گلزنی بارسا تا هفته چهارم لالیگا، هشت گل بود. فصل 20-2019 اما بارسلونا تا پایان هفته چهارم، دوازده گل زده بود.

هر حمله بارسلونا بوی گل می دهد. توپ که به لواندوفسکی می رسد، می توان انتظار گل داشت. دمبله وقتی پا به توپ می شود، باید منتظر یک خلق موقعیت از او باشیم و رافینیا نیز خیلی زود ثابت کرد که بارسا او را ارزان خریده است. بارسلونای فصل گذشته را فراموش کنید، بارسا با این خط حمله ترسناک، بوی قهرمانی می‌دهد.

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *