رویت جدی‌ترین ورژن آقای گل در چیتگر!

به گزارش ورزش کده ، سرمربی تیم فوتبال پیکان با تمام تمرکز مهیای سه بازی پایانی تیمش شده است .‏ سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

 

رویت جدی‌ترین ورژن آقای گل در چیتگر!

وقتی رضا عنایتی هدایت پیکان را برعهده گرفت، ساعت‌ها در ورزشگاه ایران‌خودرو می‌ماند تا برنامه‌هایش را طراحی و در زمان تمرین، به مرحله اجرا برساند. او توانست تیم بحران‌زده پیکان را به شرایط مطلوب برساند اما در 5 هفته گذشته، اتفاقات دیگری رقم خورد و دست خودروسازان از کسب برد کوتاه ماند.

عنایتی برای عبور از این شرایط، برنامه روتین زندگی خود را تغییر داده و ساعت‌‎های بیشتری را در محل کارش سپری می‌کند. او به همراه همکارانش حدود ساعت 12 ظهر به دفتر خود در پیکانشهر می‌رود و تا حدود ساعت 21 در این استادیوم می‌ماند.

این شاید جدی‌ترین ورژن عنایتی باشد، مربی جوانی که تحول بزرگی در شکل بازی پیکان ایجاد کرد اما قصد دارد در سه بازی آینده مقابل تراکتور، فولاد و استقلال بهترین عملکرد فصل را به نمایش بگذارد.

پیکان روز جمعه میزبان تراکتور است، سپس روز 8 خرداد در اهواز به مصاف فولاد می‌رود و در آخرین دیدار این فصل، روز 12 خرداد در ورزشگاه پاس قوامین از استقلال میزبانی می‌کند. آقای گل پیشین فوتبال ایران به خاطر همین چالش جذاب، برنامه زندگی خود را تغییر داده است.

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *