اولین نمایش انصاری فرد امیدوار کننده بود

به گزارش ورزش کده، کریم انصاری فرد اولین بازی خود برای اومونیا را برگزار کرد که نمایش او امیدوار کننده بوده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اولین نمایش انصاری فرد امیدوار کننده بود

سرانجام قفل انتقال کریم انصاری فرد از آ.ا.ک آتن شکسته شد و این مهاجم ملی پوش ترجیح داد با حضور در لیگ قبرس، برای تیم اومونیا به میدان برود که از چند هفته دیگر مسابقات خود در لیگ اروپا را آغاز خواهد کرد که دیدار با منچستر یونایتد، مهمترین مسابقه آنها خواهد بود.

این تیم قبرسی شب گذشته در دومین هفته از مسابقات لیگ برتر این کشور به مصاف لارناکا رفت و توانست با نتیجه 3 بر 2 از سد حریف خود عبور کند. اومونیا در شرایطی در این مسابقه به پیروزی رسید که کریم انصاری فرد را از دقیقه 63 در ترکیب خود داشت.

وب سایت هواداری omonoia24 در مطلبی با تیتر “اولین بازی امیدوارکننده انصاریفرد” به حضور موثر مهاجم ایرانی در بازی شب گذشته پرداخته و نوشته است: از نکات مثبت بازی دیروز، اولین حضور کریم انصاری فرد در پست فوروارد است. به نظر می رسد بازیکن ایرانی در شرایط خوبی قرار دارد.

این وب سایت در ادامه نوشته است: او ابتکار به خرج داد، نبردهایی هم داشت و کار را برای دفاع حریف سخت کرد. کیفیت فنی کریم یک امر ثابت شده است و در چنین پست حساسی، به تیم کمک زیادی خواهد کرد به شرطی که بقیه اعضای تیم نیز به او کمک کنند.

اومونیا که در هفته نخست لیگ قبرس با یک گل تن به شکست داده بود، با حضور انصاری فرد اولین پیروزی خود در فصل جدید را جشن گرفت.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *