بکام باور نمی‌کند: مگر می‌شود من رئیس مسی باشم!‏

به گزارش ورزش کده ، دیوید بکام می‌گوید هنوز نمی‌تواند باور کند که لئو مسی را به تیمش ‏آورده و رئیس این اسطوره شده است. ‏ سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

 

بکام باور نمی‌کند: مگر می‌شود من رئیس مسی باشم!‏

لیونل مسی با شروع تابستان گذشته از پاری ‏سن ژرمن جدا شد و درحالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره ‏آینده او مطرح شده بود مسی راه آمریکا را در پیش گرفت تا به ‏اینترمیامی بپیوندد، تیمی که مالکیتش در اختیار دیوید بکام بود.

‏مسی از زمان پیوستن به لیگ ام‌ال‌اس برای اینترمیامی درخشان ‏ظاهر شده است. دیوید بکام مهم‌ترین نقش را در متقاعد کردن ‏مسی برای سفر به آمریکا و بازی در این لیگ داشت ولی او می‌گوید ‏هنوز باور نمی‌کند که موفق شد اسطوره‌ای مثل لئو مسی را به تیمش ‏بیاورد و رئیس او بشود.

‏بکام در مصاحبه امروزش در پاسخ به این سوال که رئیس مسی ‏بودن چه حسی دارد گفت:”نمی‌توانم اینطور به قضیه نگاه کنم. نه، ‏اصلا. مگر می‌شود کسی رئیس لئو مسی باشد”. ‏او در ادامه توضیح داد: “آوردن مسی به اینترمیامی خیلی فوق‌العاده ‏بود، باورتان نمی‌شود چه حس دلپذیری بود. هنوز که هنوز است ‏باورم نمی‌شود.

هر وقت کسی می‌گوید تو لئو مسی را در تیمت داری، ‏متوجه هستی؟ باز هم شوکه می‌شوم. این واقعیت برای من بیشتر ‏سوررئال است. مسی بزرگترین فوتبالیستی است که در تاریخ این ‏ورزش داشته‌ایم و بدون شک موفق‌ترین فردی است که تا کنون ‏فوتبال بازی کرده. حالا تصور کنید چنین اسطوره‌ای دارد در لیگ ‏ام‌ال‌اس برای اینترمیامی بازی می‌کند”.‏

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *