یادمان رفته بود بارسای واقعی چطور بازی می‌کند

به گزارش ورزش کده، مارک آندره تراشتگن معتقد است که بارسلونا با ژاوی به اصل خود برگشته و حالا همانطوری بازی می کند که هواداران دوست دارند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

یادمان رفته بود بارسای واقعی چطور بازی می‌کند

بارسلونا شب گذشته با پیروزی برابر سویا به سومین برد متوالی خود دست یافت و با 10 امتیاز پشت سر رئال در رده دوم لالیگا قرار گرفت. بارسلونا در زمین سویا 20 دقیقه فشار شدید میزبان را تحمل کرد و سپس در دقیقه 21 توانست گل اول را بزند. با همین گل بارسلونا توانست بر بازی مسلط شود و تا پایان نیمه اول یک گل دیگر زد و می توانست چند گل دیگر هم بزند.

در 20 دقیقه نخست، نقش مارک آندره تراشتگن در بسته ماندن دروازه بارسلونا غیر قابل انکار بود. او در یک صحنه و در مصاف تک به تک با ایوان راکیتیچ و با یک واکنش فوق العاده، مانع گلزنی ستاره کروات شد. شاید اگر سویا در آن صحنه به گل می رسید، بازی روند دیگری پیدا می کرد.

تراشتگن در پایان بازی گفت:« در مجموع سال 2022 سال خوبی برای بارسلونا بوده و همه تیم حس خوب و مثبتی دارد. نمی توان نقش ژاوی را انکار کرد و او توانسته ذهنیت بازیکنان را تغییر دهد. با ژاوی ما در کارهای دفاعی بسیار بهتر از قبل بازی می کنیم و این برای من به عنوان دروازه بان تیم، بهترین اتفاق است. وقتی بهتر دفاع می کنیم، کار برای من هم ساده تر می شود.»

تراشتگن ادامه داد:« این روند باید ادامه داشته باشد. چهار هفته گذشته و سه برد متوالی کسب کرده ایم. هنوز راهی طولانی در پیش است و حق توقف نداریم. خوشحالم که حالا مثل بارسلونای واقعی بازی می کنیم. ما در سال های اخیر فراموش کرده بودیم بارسای واقعی چطور بازی می کند. با ژاوی که ایده های مشخصی دارد، حالا به همان سبک همیشگی خودمان بازی می کنیم. معتقدم این بارسلونا روزهای روشنی پیش رو دارد.»

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *