احتمال بازگشت سعید معروف به تیم ملی

به گزارش ورزش کده ، خداحافظی نابهنگام سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران تعجب بسیاری را همراه داشت؛ اما آیا معروف دوباره به تیم ملی والیبال بازمی‌گردد؟ سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

احتمال بازگشت سعید معروف به تیم ملی

سعید معروف ستاره و ملی پوش والیبال ایران پس از حذف تیم ملی در دور مقدماتی المپیک توکیو، از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. خداحافظی نابهنگام این ستاره والیبال درحالی بود که بسیاری فکر می‌کردند که پاسور باتجربه تیم ملی حداقل در یک رقابت جهانی دیگر برای ایران بازی می‌کند.

خداحافظی معروف از تیم ملی به گونه ای بود که فدراسیون جهانی والیبال به آن واکنش نشان داد و نوشت: «ما تصور می‌کردیم که سعید معروف تا سال ۲۰۲۲ در تیم ملی والیبال ایران می‌ماند!»

بلافاصله بعد از المپیک توکیو چند بازیکن از تیم ملی خداحافظی کردند که یکی از آن‌ها سعید معروف ملی پوش والیبال ایران بود. برخی امیدوار بودند که این بازیکن را بار دیگر در سال ۲۰۲۲ با لباس تیم ملی ببینند و امید داشتند که معروف تا پایان رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۲ جهان، توپ بزند.

حالا شنیده‌ها حاکی از آن است که باتوجه به تقویم شلوغ والیبال ایران در رقابت‌ها بین المللی پیش رو و تداخل رقابتهای جهانی و بازیهای آسیایی، فدراسیون والیبال برای بازگشت معروف به تیم ملی رایزنی‌هایی را انجام داده و منتظر پاسخ نهایی معروف است؛ این صحبت‌های مطرح شده درحالی است که معروف پس از خداحافظی تاکید داشت که خداحافظی او از تیم ملی احساسی نبوده است. او در این باره گفته بود: «این اطمینان را به همه عزیزان می‌دهم که تصمیم بنده در مورد خداحافظی از بازی‌های ملی نه تنها احساسی نبوده بلکه از مدت‌ها پیش همه جوانب آن در نظر گرفته شده و در نهایت عملی شد هر چند که به هیچ عنوان تصمیم راحتی برایم نبود. در نهایت به خاطر وقت آزاد بیشتری که نصیبم شده، ترجیح دادم که همزمان با بازی در تیم‌های باشگاهی، فعالیتم در زمینه‌های مختلف والیبال را ادامه دهم چون به هیچ عنوان قصد ندارم از والیبال جدا باشم.»

پس از خداحافظی معروف از تیم ملی، حداقل انتظار از فدراسیون والیبال این بود که برای زحمات این بازیکن مراسمی را ترتیب دهد؛ اتفاقی که هیچ وقت نیفتاد و این موضوع موجب ناراحتی هواداران اسطوره والیبال ایران شد. حال باید دید که برنامه فدراسیون و سرمربی والیبال ایران چگونه خواهد بود و درصورت صحت رایزنی‌های انجام شده آیا معروف دوباره به تیم ملی بازخواهد گشت یا خیر؟

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *