مبلغ انتقال سردار به بایرلورکوزن چقدر است ؟

به گزارش ورزش کده ، نشریه آلمانی از مبلغ انتقال سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت به بایرلورکوزن پرده برداشت. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مبلغ انتقال سردار به بایرلورکوزن چقدر است ؟

 انتقال سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان روز گذشته بعد از کشمکش های فراوان با زنیت به باشگاه لورکوزن قطعی شد.

آزمون ۱۰ روز پیش به آلمان سفر کرد و قراردادی ۵ ساله با باشگاه لورکوزن امضا کرد تا از تابستان پیش رو برای این تیم آلمانی بازی کند. ستاره ایرانی بعد از بازگشت به اردوی زنیت تلاش زیادی کرد تا انتقالش را در چند روز آینده موکول کرد. در نهایت سران باشگاه زنیت با دریافت مبلغی رضایت نامه ۶ ماه قرارداد باقی مانده آزمون را صادر کردند.

نشریه «کیکر» آلمان خبر داد انتقال سردار آزمون برای باشگاه لورکوزن هزینه داشت. اگر آزمون تابستان پیش رو از زنیت جدا می‌شد به عنوان بازیکن آزاد به بوندسلیگا می‌آمد اما جدایی زودهنگامش باعث شد تا هزینه‌ای برای باشگاه لورکوزن داشته باشد. طبق گزارش‌های رسیده باشگاه بایرلورکوزن برای کسب رضایت نامه آزمون مبلغ ۵ میلیون یورو را به باشگاه زنیت سن پترزبورگ پرداخت کرده است.

آزمون در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۱۲ میلیون یورو از روبین کازان به زنیت آمد. دوران طلایی ستاره ایرانی با زنیت رقم خورد و او در ۳ سال موفق شد ۳ بار قهرمان لیگ روسیه شود و یک بار جایزه آقای گلی لیگ برتر روسیه را کسب کرد.

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *