یک نکته آماری علیه صعود ملی‌پوشان به نیمه‌نهایی

به گزارش ورزش کده، نگاهی به آمار بازی والیبال ایران برابر لهستان حسرت دنبال‌کنندگان این رشته در کشورمان را دوچندان می‌کند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

یک نکته آماری علیه صعود ملی‌پوشان به نیمه‌نهایی

شکست نزدیک تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها، آخر هفته دوستداران این رشته را حسابی تلخ کرد. در حالی که پیروزی قاطعانه تیم ملی در ست چهارم نوید یک پیروزی سه بر دو دیگر برابر لهستان را می‌داد، به دلایل مختلف در ست پنجم والیبالیست‌های ایران از فرم مطلوبشان دور ماندند تا حسرت صعود به نیمه‌نهایی این مسابقات، خواب را از چشم هواداران تیم ملی بگیرد.

آمار بازی نشان می‌دهد بازیکنان تیم ملی ایران در حمله بهتر از لهستانی‌ها کار کردند و 55 بار از این راه امتیاز کسب کردند. در دفاع روی تور اما شاگردان گربیچ بهتر بودند و با 10 دفاع در برابر 7 دفاع بازیکنان ایران، آمار بهتری به جا گذاشتند.

هر دو تیم شش بار موفق به کسب امتیاز سرویس شدند اما آنچه که اختلاف 8 امتیازی بین ایران و لهستان در مجموع بازی را رقم زد، اشتباهات پرتعداد والیبالیست‌های ایران بود. لهستانی‌ها در این مسابقه 39 امتیاز را از طریق اشتباه بازیکنان ایران به دست آوردند و این درحالی بود که آنها با 10 اشتباه کمتر، 29 امتیاز را به شاگردان بهروز عطایی هدیه دادند. آماری که بدون شک بازیکنان تیم ملی را به ناراحت‌ترین کاروان حاضر در مسابقات تبدیل کرده است.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *