از جان و دل مایه گذاشتیم اما نشد؛ پا پس نمی‌کشیم

به گزارش ورزش کده، بردیا سعادت پشت خط زن جوان تیم ملی والیبال ایران می‌گوید ملی‌پوشان تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دادند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

از جان و دل مایه گذاشتیم اما نشد؛ پا پس نمی‌کشیم

ملی‌پوشان والیبال ایران یک نمایش فوق العاده دیگر را برابر لهستان ارائه دادند اما نهایتاً با نتیجه 3-2 از حریف قدرتمند و پرستاره خود شکست خوردند تا شاگردان نیکولا گربیچ علاوه بر جبران شکست مرحله گروهی راهی نیمه نهایی مسابقات هم بشوند.

بردیا سعادت پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های 2022 درخصوص این مسابقه گفت: بازی خیلی خوب، سخت و پایاپایی داشتیم. تمام بازیکنان از جان مایه گذاشتند. بازی بسیار خوبی بود و به تیم لهستان هم خسته نباشید می‌گویم.

سعادت در ادامه گفت: هر دو تیم شانس نزدیکی برای کسب پیروزی داشتند، چون هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند. به بازیکنان تیم ایران هم خسته نباشید می‌گویم، چراکه از جان و دل مایه گذاشتند.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: همه بازیکنان با تمام توان بازی کردند، اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. هیچگاه از مسیری که هستیم پا پس نمی‌کشیم و به تلاش خود ادامه خواهیم داد و سعی می‌کنیم که در مسابقات آینده بهتر شده و قوی‌تر از این ظاهر شویم.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *