رئیس فدراسیون والیبال: اسماعیل‌نژاد فقط در یک صورت معاف می‌شود

به گزارش ورزش کده، رئیس فدراسیون والیبال ایران شرایط معافیت امین اسماعیل نژاد را شرح داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

رئیس فدراسیون والیبال: اسماعیل‌نژاد فقط در یک صورت معاف می‌شود

درخشش در لیگ ملت‌ها برای امین اسماعیل نژاد ابعاد گسترده‌ای داشته است. سوپراستار جدید والیبال ایران درخشان ترین بازیکن ما در مرحله گروهی لیگ ملت‌ها بود و در نهایت در پایان رقابت‌ها بعد از نیمیر عبدالعزیز بیشترین امتیاز را در میان همه بازیکنان حاضر در مسابقات کسب کرد.

این عملکرد خیره کننده امین اسماعیل نژاد باعث شده که چند باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب این ستاره والیبال ایران باشند اما همانطور که در روزهای اخیر بارها گفته شده یک چالش پیچیده پیش روی لژیونر شدن این بازیکن است. در حقیقت هنوز یک سال از خدمت سربازی اسماعیل نژاد باقی مانده و او باید سال آینده او در یک تیم نظامی توپ بزند.

با این حال در روزهای اخیر درخواست های زیادی برای بخشش ادامه خدمت سربازی اسماعیل نژاد مطرح شده و حتی عادل غلامی، کمپینی را برای این خواسته راه انداخت که با استقبال فوتبالیست‌ها هم روبرو شد.

با این حال رئیس فدراسیون والیبال موضع رسمی خود را در رابطه با این مسئله روشن کرده است. محمدرضا داورزنی، در برنامه ورزشگاه به این سوال پاسخ داد و تاکید کرد که فقط فرمانده کل قوا یعنی رهبر معظم انقلاب باید این دستور را صادر کند. همچنین داورزنی اعلام کرد که رفتن روی سکو در مسابقات قهرمانی جهان یا المپیک نیز می‌تواند قضیه اسماعیل نژاد را حل کند. البته داورزنی تاکید کرد که فدراسیون تمام تلاش خود را برای حل این قضیه انجام خواهد داد.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *