تغییر قانون وقت استراحت در مرحله‌نهایی لیگ ملتهای والیبال

به گزارش ورزش کده، در مرحله نهایی لیگ ملت ها دوباره تیم ها می توانند از دو فرصت وقت استراحت استفاده کند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

تغییر قانون وقت استراحت در مرحله‌نهایی لیگ ملتهای والیبال

پیش از شروع لیگ ملت ها بود که فدراسیون جهانی والیبال تغییراتی را در قانون مسابقات اعمال کرد که یکی از آنها مربوط به وقت استراحت می شد. در حقیقت تایید شد که تیم ها فقط یک وقت استراحت فنی در امتیاز ۱۲ خواهند داشت.

همچنین فدراسیون جهانی والیبال تایید کرد که مربیان در طول هر بازی تنها یک فرصت گرفتن وقت استراحت خواهند داشت؛ تغییرات قابل توجهی که به منظور افزایش جذابیت مسابقه و همچنین استفاده از زمان به بهترین شکل ممکن رخ داد.

مرحله نهایی لیگ ملت‌ها در بخش زنان طی روزهای گذشته در کشور ترکیه برگزار شده و یکی از تغییرات قابل توجه در مسابقات به همین بحث وقت استراحت مربوط می شد؛ جایی که دوباره به مربیان اجازه داده شد که در هر مسابقه از دو وقت استراحت استفاده کنند. قانونی که به نظر می‌رسد در بخش مردان نیز اعمال خواهد شد.

گفتنی است رقابت‌های مرحله نهایی لیگ ملت‌ها در بخش مردان از روز چهارشنبه در شهر بولونیای ایتالیا آغاز می شود و تیم ملی ایران پنجشنبه شب در مصافی فوق‌العاده حساس به مصاف لهستان خواهد رفت.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *