دومین برد بلغارستان به سود ایران

به گزارش ورزش کده، در کمال تعجب بلغارستان موفق شد با نتیجه 3-1 هلند را شکست دهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دومین برد بلغارستان به سود ایران

رقابت‌های لیگ ملت های والیبال به اوج حساسیت خود رسیده است. شش تیم صعود خود به مرحله فینال مسابقات در ایتالیا را قطعی کرده اند اما هنوز پنج تیم دیگر برای دو سهمیه باقی مانده تلاش می‌کنند و همین موضوع حساسیت رقابت‌ها را به اوج خود رسانده است.

هلند تیمی بوده که در رقابت‌های VNL امسال فراتر از حد انتظار ظاهر شده و از شانس بالایی برای صعود به فینال مسابقات برخوردار است. با این حال آنها امروز یک شکست غیرمنتظره را در برابر بلغارستان متحمل شدند. بلغارها پیش از این فقط برابر ایران پیروز شده بودند اما امروز دومین برد خود را هم برابر هلند به ثبت رساندند.

هلند در مسابقه امروز شروع بهتری داشت و موفق شد ست اول را 25-22 پیروز شود. با این حال بلغارستان به شکل فوق العاده ای به بازی برگشت و موفق شد سه ست پیاپی را به ترتیب با نتایج 25-16، 25-21 و 25-21 پیروز شود تا دومین برد بلغارستان در لیگ ملت ها به ثبت برسد.

هلند با این شکست همان شش برده باقی ماند. این در حالی است که اسلوونی و ایران با ۵ پیروزی هلند را دنبال می‌کنند و این نتیجه می تواند به سود این دو تیم باشد اما در عین حال ما باز هم محکوم به پیروزی در بازی امروز برابر اسلوونی هستیم.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *