اسفندیار: خدا را شکر امروز کم تر اشتباه کردیم

به گزارش ورزش کده، امیرحسین اسفندیار، ستاره تیم ملی والیبال ایران می گوید بازی بعدی برابر صربستان بسیار دشوار خواهد بود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اسفندیار: خدا را شکر امروز کم تر اشتباه کردیم

امیرحسین اسفندیار پس از پیروزی تیم ایران مقابل اسلوونی اظهار کرد: مسابقه خوبی بود. سعی کردیم امروز کم اشتباه‌تر بازی کنیم و خدارا شکر همین طور شد. البته یک سری اشتباه در برخی پوئن‌ها داشتیم اما توانستیم جبران کنیم و با ارائه یک بازی خوب مسابقه را سه بر هیچ به نفع خود به پایان برسانیم.

وی با بیان این‌که اگر در دیدار با صربستان هم پیروز میدان باشیم به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود خواهیم کرد، افزود: صربستان تیم بسیار خوبی دارد و قطعا بازی سختی پیش رو خواهیم داشت. سرمربی صربستان شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارد زیرا قبلا سرمربی تیم ملی کشورمان بوده است.

اسفندیار افزود: بازی فردا مقابل صربستان برای ما بسیار مهم است چون ورود تیم ایران را به مرحله بعد با شکست این تیم امکان پذیر می‌شود. قطعا تلاش می‌کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

مردان والیبال ایران ساعت 19 و 30 دقیقه فردا (شنبه 18 تیرماه) در دوازدهمین و آخرین مسابقه خود در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها به مصاف صربستان می‌روند و برای صعود به مرحله نهایی حتما باید این تیم را شکست دهند.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *