بازگشت امیدوارکننده صابر به ترکیب تیم ملی

به گزارش ورزش کده، اگرچه تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان شکست خورد اما صابر کاظمی نمایش نسبتا قابل قبولی از خود ارائه داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بازگشت امیدوارکننده صابر به ترکیب تیم ملی

تیم ملی والیبال ایران هفته اول لیگ ملت‌ها را با صابر کاظمی به عنوان پشت خط زن آغاز کرد اما از مسابقه دوم شرایط برای این ستاره جوان تیم ملی تغییر کرد و امین اسماعیل‌نژاد جای او را گرفت. اتفاقاً اسماعیل‌نژاد توانست به شکل فوق‌العاده‌ای عمل کند و در اکثر مسابقات بهترین بازیکن ایران بود.

صابر کاظمی بعد از پایان هفته اول رقابت‌ها به ایران بازگشت و در اردوی تیم ملی ب حاضر شد تا بردیا سعادت در هفته دوم، سوم و مرحله نهایی لیگ ملت‌ها جای او را در لیست بگیرد. این ستاره جوان در تمرینات تیم ملی ب بسیار آماده نشان داد تا در نهایت، در لیست تیم ملی برای مسابقات قهرمانی جهان جای بگیرد.

صابر در تمرینات اخیر تیم ملی والیبال نیز بسیار آماده نشان داده تا جایی که بهروز عطایی در دیدار شب گذشته تیم ملی مقابل لهستان در جام واگنر او را به امین اسماعیل‌نژاد ترجیح داد و اتفاقاً کاظمی هم توانست به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی تیم ملی را بدهد. این ستاره جوان والیبال ایران با کسب ۱۳ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران بود و در طول مسابقه نیز با سرویس‌های فوق‌العاده خود حریف را به دردسر انداخت تا نشان دهد که دوباره به فرم ایده‌آل بازگشته است.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *