قرارداد گادوین منشا، بازیکن مس رفسنجان لو رفت!

به گزارش ورزش کده، سرمربی مس رفسنجان می‌گوید گادوین منشا فصل گذشته قرارداد پایینی با این تیم داشت. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

قرارداد گادوین منشا، بازیکن مس رفسنجان لو رفت!

پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات با وجود جذب ستاره ها همچنان موفق به جذب مهاجم برای تقویت خط حمله خود نشده است، در مقطعی به دنبال جذب گادوین منشا مهاجم سابق خود بود که این بازیکن در‌ نهایت با رد پیشنهاد پرسپولیس قرارداد خود را با مس رفسنجان تمدید کرد.

تمدید منشا با مس این شائبه را ایجاد کرد که مس با پیشنهاد نجومی به این بازیکن موفق به حفظ او شد که البته این مسئله بارها از سوی مسئولان این باشگاه تکذیب شد.

محمد ربیعی در بخشی از مصاحبه امشب خود در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد مس از منشا پایین تر از پرسپولیس بود گفت: من نمی‌دانم پیشنهاد پرسپولیس چقدر بود اما می‌دانم مبلغ منشا چقدر است.

او سپس در واکنش به اینکه آیا سقف ۸ میلیاردی برای منشا رعایت شده پاسخ داد: قرارداد منشا ریالی نیست و به صورت ارزی است. من به ضرس قاطع می‌گویم و اگر لازم باشد در پایان برنامه هم قرارداد او را به شما نشان می‌دهم؛ منشا سال گذشته قرارداد پایینی با ما داشت و قراردادش به صورت راندمانی بود. یعنی باید به چیزهایی در مسیر کار دست پیدا می‌کرد تا به میزان آن دریافتی داشته باشد.

سرمربی مس افزود: امسال با توجه به اینکه آقای گل مسابقات شد نت پایه اش افزایش پیدا کرد اما باز هم مسیر راندمان دارد و به میزان عملکردش وابسته است.

نکته جالب اینکه وقتی دوربین برای پخش یک گزارش به بیرون از استودیو رفت در بازگشت مهدی توتونچی مجری برنامه اعلام کرد پشت صحنه قرارداد منشا را دیده و این توافق مبلغ مناسبی دارد.

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

یک نظر

  1. منشا جز پرسپولیس جایی خوب بازی نکرده اصن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *