احسان حاج‌صفی، همچنان در لیگ یونان

 به گزارش ورزش کده، باوجود تمام شایعات پیرامون کاپیتان تیم ملی، او در یک بازی دوستانه پیراهن آاک آتن را پوشید. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

احسان حاج‌صفی، همچنان در لیگ یونان

تیم پرطرفدار آتن در حالی بازیهای پیش فصل را پشت سر می‌گذارد که لیگ یونان از دو هفته بعد آغاز می‌شود و نمایش‌های آاک از جهت حضور سه بازیکن ایرانی، محمدی، حاج صفی و انصاری‌فرد، موردتوجه قرار دارد.

از چند هفته پیش و با اعلام رسانه‌های یونانی، مشخص شد که انصاری‌فرد در لیست فروش قرار دارد و به تیم جدیدی ملحق خواهد شد اما چند روز پیش اعلام شد که احتمال دارد از بین میلاد محمدی و احسان حاج‌صفی نیز یک نفر به در خروجی باشگاه هدایت شود.

در چنین شرایطی بسیاری منتظر تقابل آاک آتن با اومونیا نیکوزیا بودند تا ببینند کدام بازیکنان ایرانی در این دیدار حضور خواهند یافت.

بر اساس تصاویر منتشره و همچنین اخبار رسمی، حاج‌صفی در این بازی از ابتدا برای تیمش به میدان رفته تا با حضور در مقابل تیم قبرسی، به نوعی ادامه حضورش در این تیم را نشان دهد؛ هرچند که هنوز هیچ خبر نهایی در این مورد اعلام نشده است.

احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران است که ماه آینده در مجمع فدراسیون و انتخابات این نهاد حضور خواهد یافت تا به کاندیدای موردنظر خود رای بدهد.

نکته جالب اینکه این چپ‌پای باتجربه در پایان بازی نیز به سمت طرفداران تیمش رفت و در حالی که با پیراهن شماره ۲۶ و استایل همیشگی خودنمایی می‌کرد، به آنها دستی تکان داد و از زمین بیرون رفت.

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

یک نظر

  1. شوت های احسان حاج صفی محشره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *