شوک بزرگ به ژاپن در آستانه شروع مرحله نهایی VNL

به گزارش ورزش کده، یوکی ایشیکاوا، کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن، به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا مرحله نهایی لیگ ملت ها را از دست داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

شوک بزرگ به ژاپن در آستانه شروع مرحله نهایی VNL

تیم ملی والیبال ژاپن عملکرد درخشانی در مرحله گروهی لیگ ملت‌ها داشت و نهایتاً توانست با کسب ۹ برد در جایگاه پنجم مسابقات قرار بگیرد و حریف تیم ملی والیبال فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی شود.

اگرچه در بین بازیکنان ژاپن این یوجی نیشیدا بود که بیشتر نگاه ها را به سمت خود جلب کرد اما از عملکرد خیره کننده و درخشان کاپیتان سامورایی ها یعنی یوکی ایشیکاوا نیز نمی‌توان به سادگی عبور کرد. دریافت کننده قدرتی ژاپنی‌ها که با دریافت های بی‌نقص، سرویس های مهار نشدنی و عملکرد فوق‌العاده در حملات نقش مهمی در صعود ژاپن به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ایفا کرد.

ژاپن فردا شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت ها به مصاف قهرمان المپیک یعنی فرانسه خواهد رفت. با این وجود اکنون یک خبر شوکه کننده برای هواداران تیم ملی والیبال ژاپن منتشر شده است. بر اساس اعلام فدراسیون والیبال این کشور یوکی ایشیکاوا در تمرینات روز گذشته این تیم دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا شده و مرحله نهایی لیگ ملت ها را از دست داده است.
گفتنی است ژاپن به خودی خود کار بسیار دشواری برای غلبه بر فرانسه قدرتمند پیش رو داشت و حالا غیبت یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانش، کار آن‌ها دو چندان دشوار شده است.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *