عطایی: عملکرد تیم ملی والیبال رو به رشد خواهد بود

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی والیبال گفت: در هفته نخست با دو برد و دو باخت مسابقات را به پایان رساندیم و در ادامه هم عملکردمان رو به رشد خواهد بود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

عطایی: عملکرد تیم ملی والیبال رو به رشد خواهد بود

به گزارش “ورزش کده”، بهروز عطایی پس از پیروزی تیم ملی ژاپن برابر ایران در لیگ ملت‌های 2022 اظهار کرد: پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم و در وضعیتی برابر این تیم قرار گرفتیم که ژاپن تیمی کامل بود و با تمام قدرت وارد این مسابقات شد. تیمی که در المپیک حاضر بود و بدون تغییر به این مسابقات آمد، اما تیم ایران با تغییرات متعدد در لیگ ملت‌ها حاضر شد.

وی افزود: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم و همین طور شد. در روزی که همه بازیکنان خوب نیستند، می‌توان به دلیل دقیقی برای این موضوع رسید و آن این‌که فاصله کم زمانی مسابقه قبل و این بازی اثر نامطلوب روی بدن بازیکنان گذاشت و بدنشان همراهی نمی‌کرد. حتی در دو فاکتور سرویس و حمله که همیشه خوب بودیم، در این مسابقه خوب عمل نکردیم. ژاپن خوب بازی کرد و پیروز شد.

عطایی با تاکید بر این که راهی طولانی پیش روی تیم ملی ایران است، عنوان کرد: مرحله به مرحله جلو می‌رویم. در این هفته نخست با دو برد و دو باخت مسابقات را به پایان رساندیم و در ادامه هم عملکردمان رو به رشد خواهد بود.

وی در خصوص تغییرات احتمالی در ترکیب ۱۴ نفره تیم ملی در هفته دوم لیگ ملت‌ها نیز گفت: دو تا سه بازیکن را برای هفته دوم جا به جا خواهیم کرد و از لیست ۲۵ نفره که در اختیار اف‌.آی‌.وی‌.بی گذاشتیم، استفاده بهینه خواهیم داشت.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *