دلیل واقعی خط خوردن مشکوک ستاره تیم ملی فاش شد

به گزارش ورزش کده، امیر خوش خبر سرپرست تیم‌ملی والیبال ایران به رفع ابهام در مورد ستاره تیم ملی پرداخت. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دلیل واقعی خط خوردن مشکوک ستاره تیم ملی فاش شد

به گزارش “ورزش کده”، تیم‌ ملی والیبال ایران در حالی از سه شنبه شب کار خود را در هفته دوم لیگ ملت ها با دیدار برابر بلغارستان میزبان آغاز می کند که شاگردان بهروز عطایی در هفته اول پر نوسان ظاهر شدند و دو برد برابر چین و استرالیا و دو شکست مقابل هلند و ژاپن حاصل کار آن ها بود.

یکی از بازیکنانی که در هفته اول مسابقات عملکرد دور از انتظاری داشت صابر کاظمی بود؛ موضوعی که باعث شد حتی او جای خود را به امین اسماعیل نژاد بدهد. این اتفاق در حالی رخ داد که هوادارن والیبال انتظار داشتند کاظمی ستاره اول ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها باشد.

البته صابر کاظمی چند روز پیش در گفتگو با ورزش کده دلیل این عملکرد دور از انتظار خود را مصدومیت عنوان کرد و گفت: “انشالله مصدومیتم دو، سه هفته ای بهبود پیدا می‌کند و اکثرا فشار و‌ خستگی بدنی و ذهنی ام بیشتر بود.”

کاظمی همچنین در پاسخ به سوال ورزش کده درباره این که آیا دلیل خط خوردن او برای هفته دوم همین مصدومیت بوده یا خیر نیز گفت: “بله، هم از ناحیه زانو و هم از کمر، درد داشتم و آن عملکردی که باید داشته باشم؛ ارائه ندادم.”

این مصاحبه در حالی از سوی ستاره جوان تیم ملی والیبال انجام شد که در بیانیه فدراسیون صحبت خاصی در مورد مصدومیت صابر کاظمی و جایگزینی بردیا سعادت با او انجام نشده بود؛ موضوعی که ابهام بزرگی را برای هواداران والیبال ایجاد کرد.

برای رفع این‌ ابهام با امیر خوش خبر، سرپرست تیم‌ملی والیبال ایران تماس گرفتیم و او در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش کده درباره دلیل خط خوردن صابر کاظمی گفت: “ببینید به هر حال کادر فنی تصمیم گرفت که با توجه به فرم صابر کاظمی، او را خط بزند و بردیا سعادت را جایگزین کند. البته آقای کاظمی کمی هم مصدومیت داشتند و مجموع همه این ها دست به دست هم داد که چنین تصمیمی گرفته شود.”

این اظهار نظر سرپرست تیم ملی احتمالا حاکی از آن است که بحث خط خوردن صابر بیشتر فنی بوده و مصدومیت او دلیل اصلی این تصمیم نبوده است. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا صابر کاظمی در هفته های آینده لیگ ملت‌ها به ترکیب تیم ملی باز خواهد گشت یا خیر.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *