بهترین‌های ایران در لیگ ملت‌های والیبال

به گزارش ورزش کده، دو بازیکن تیم ملی والیبال ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها عملکرد قابل توجهی را از خود به ثبت رساندند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بهترین‌های ایران در لیگ ملت‌های والیبال

به گزارش “ورزش کده”،هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌ها برای ایران بسیار پر فراز و نشیب سپری شد؛ شاگردان بهروز عطایی در ابتدا یک نمایش کم نقص را مقابل چین ارائه داده و حریف خود را به‌راحتی شکست دادند. تصور می‌شد با توجه به ضعف هلند در دریافت ایران کارا دشواری برای غلبه بر این تیم نداشته باشد اما عملکرد خوب این تیم و البته نیمیر عبدالعزیز باعث شد تا سرو قامتان یک شکست تلخ را تجربه کنند.

در مسابقه سوم تیم ملی والیبال ایران به فرم خوب خود بازگشت و موفق شد یک حریف آسیایی دیگر به نام استرالیا را هم شکست دهد. اما احتمالاً ناامیدکننده‌ترین عملکرد تیم بهروز عطایی در هفته اول مقابل ژاپن رقم خورد، جایی که سامورایی‌ها به‌راحتی هر چه تمام‌تر و در سه ست پیاپی موفق به شکست ایران شدند.

همانطور که گفته شد تیم ملی والیبال ایران در هفته اول پرنوسان ظاهر شد اما برخی بازیکنان توانستند تا حدودی انتظارات را برآورده کنند. یکی از آنها مرتضی شریفی بود که با توجه به مصدومیت میثم صالحی در ترکیب اصلی ایران قرار گرفته بود و اتفاقاً عملکرد قابل توجهی را از خود ارائه داد. آمار و ارقام نیز کاملاً همین مسئله را تایید می‌کند چرا که شریفی با 57.89 موفقیت در حملات و کسب 22 امتیاز بهترین آمار را در بین بازیکنان ایران از این حیث به ثبت رساند.

البته امتیازآورترین بازیکن ایران در هفته اول امین اسماعیل نژاد بود که 49 امتیاز به‌دست آورد و 54.44 درصد در تبدیل حملات خود به امتیاز موفق بود.

حتما ببینید

عطایی در سخت‌گیرترین حالت ممکن

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار جدی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *