ژاوی کم آورد: با این تیم به جایی نمی‌رسیم

ژاوی کم آورد: با این تیم به جایی نمی‌رسیم

به گزارش  ورزش کده : ژاوی در نشست خبری امروز خود تایید کرد که با تیم فعلی فصل بعد نیز مدعی فتح هیچ جامی نخواهند بود. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ژاوی کم آورد: با این تیم به جایی نمی‌رسیم

مسابقه سختی است. با تجزیه و تحلیل آلمریا، فکر می‌کنم آنها سزاوار جایگاه بهتری هستند. متأسفانه این تیم سقوط کرده در حالی که بازی‌های خوبی انجام داده است. بازیکنان آلمریا فردا آرامش بیشتری خواهند داشت و بهتر رقابت خواهند کرد. آنها مقابل اتلتیکو و رئال مادرید بسیار خوب بودند. در مجموع بازی ساده‌ای پیش رو نداریم.

از ابتدا هم هدف این نبود که ویتور روکه در ژانویه بیاید و می‌خواستیم او در تابستان اضافه شود. با مصدومیت گاوی و بالده همه چیز تغییر کرد. این بحث بیهوده است چون از ابتدا قرار بود او بیاید و با ما تمرین کند. روکه بازیکنی است که هنوز فوتبالش باید شکل بگیرد و در تیم ما فوتبالیست‌هایی هستند که از او جلوترند.

پیام ژاوی به هواداران بارسلونا در بهترین روزهای رئال: «ما سعی خواهیم کرد با رئال مادرید رقابت کنیم. من فکر می‌کنم که هواداران باید درک کنند که شرایط بسیار دشوار است. مهمتر از همه، در سطح اقتصادی. ما یک وضعیت اقتصادی داریم که هیچ شباهتی حتی به 25 سال پیش ندارد. ما در شرایط مشابه با سایر باشگاه‌ها با موقعیت‌های اقتصادی بسیار بهتر نیستیم ولی سعی خواهیم کرد رقابت کنیم. وضعیت باشگاه در نتایج کسب شده امسال مشخص است. ما نیاز به ثبات و زمان برای بهبود اوضاع داریم. امسال نسبت به پارسال بهتر بازی کردیم ولی بد نتیجه گرفتیم.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *