بازگشت استقلال به دوران حیدری و جباری!

بازگشت استقلال به دوران حیدری و جباری!

به گزارش  ورزش کده : جلالی به سومین بازیکن استقلال در لیگ برتر تبدیل شد که بیش از 10 پاس گل در یک فصل ارسال کرده است. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

بازگشت استقلال به دوران حیدری و جباری

ابوالفضل جلالی رکود ده ساله استقلال را شکست و در کنار مجتبی جباری و خسرو حیدری در یک فصل بیش از 10 پاس گل در طول یک فصل لیگ برتر ارسال کرد و هنوز سه بازی دیگر فرصت دارد تا آمار خود را بهبود ببخشد، جلالی در دو فصل اخیر که در استقلال بازی کرد تنها یک پاس گل داده بود و دوران حضورش در سایپا با 4 پاس گل به اتمام رسید اما در این فصل از مجموع تمام فصول فوتبالی خود بیشتر پاس گل ارسال کرده است.

خسرو حیدری در فصل ۱۳۸۸-۱۳۸۷ دو پنالتی در طول فصل گرفت و ۱۰ پاس گل در بازی‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ارسال کرد، او فصل بعد 14 پاس گل در لیگ برتر و مجموعا 17 پاس گل با در نظر گرفتن بازی‌های حذفی و لیگ قهرمانان ارسال کرد تا در این زمینه رکورددار باشد.

مجتبی جباری در دو فصل متوالی در سال‌های 90-91 و 91-92 موفق شد به ترتیب 10 و 11 پاس گل در مجموع بازی‌های لیگ، حذفی و آسیا ارسال کند و او هم در طول یک فصل بیش از 10 پاس گل ارسال کرد.

ابوالفضل جلالی مدافع چپ استقلال با 10 پاس گل تنها در لیگ برتر و بدون حضور در مسابقات آسیایی و تنها یک بازی در مرحله حذفی به این رکورد رسید تا آمار شگفت‌انگیز از خودش به جا بگذارد و این فرصت را خواهد داشت تا در صورت ارسال 4 پاس گل دیگر در کنار خسرو حیدری و مجتبی جباری قرار بگیرد.

در 10 سال اخیر کرار جاسم (9پاس گل)، کاوه رضایی (8 پاس گل)، مهدی قایدی (8 پاس گل)، مهدی مهدی‌پور (7 پاس گل) بازیکنانی بودند که در آستانه دو رقمی شدن تعداد پاس‌گل قرار گرفتند اما موفق نشدند به این مهم دست پیدا کنند و جلالی بعد از 10 سال رکورد خاصی را شکست و در کنار بزرگان استقلال قرار گرفت.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *