سیمئونه: به‌ شدت نگران روز پایانی نقل‌وانتقالات هستم

به گزارش ورزش کده، دیه‌گو سیمئونه نگران است که در روز پایانی نقل و انتقالات، بازیکنی تاثیرگذار از اتلتیکو مادرید جدا شود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سیمئونه: به‌ شدت نگران روز پایانی نقل‌وانتقالات هستم

اتلتیکو مادرید پس از شکست خانگی هفته گذشته برابر ویارئال، شب گذشته موفق شد در زمین والنسیا 0-1 پیروز شود. تک گل بازی را نیز آنتوان گریزمان به ثمر رساند. ستاره فرانسوی از دقیقه 64 وارد زمین شد و جالب اینکه او در دو بازی قبلی اتلتیکو هم نیمکت نشین بود و در نیمه دوم به میدان رفت. گریزمان اگر فصل جاری در بیش از 50 درصد دقایق برای اتلتیکو بازی نکند، بند خرید دائمی 40 میلیون یورویی‌اش فعال نخواهد شد و گفته می شود دیه‌گو سیمئونه عامدانه به گریزمان از ابتدا بازی نمی دهد چون باشگاه تمایلی برای فعال کردن بند خرید گریزمان ندارد. گریزمان بازیکن بارسلوناست و با قرارداد دو ساله قرضی برای اتلتیکو بازی می کند.

سیمئونه در نشست خبری پس از بازی و در پاسخ به سوالی در مورد نیمکت‌نشینی گریزمان گفت:« آنتوان بسیار خوب تمرین می کند و مثل دیگر بازیکنان انگیزه بالایی دارد. از در اختیار داشتن او خوشحالم. اینکه او چه زمانی وارد زمین شود، را من تعیین می کنم. هر زمان که تشخیص بدهم حضور گریزمان در زمین به سود تیم است، راهی میدان خواهد شد. ممکن است در بازی های بعدی در ترکیب ثابت باشد یا بازهم نیمه دوم به میدان برود.»

اخیرا رنان لودی از اتلتیکو جدا شد و گفته می شود به فاصله دو روز تا پایان نقل و انتقالات، ممکن است یانیک کاراسکو هم از این تیم جدا شود. سیمئونه نگران این موضوع است:« نمی توانید تصور کنید چقدر نگران روز پایانی نقل و انتقالات هستم. هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و فکر می‌کنم به جز مربیان دو سه تیم در لالیگا، دیگر مربیان شرایط من را دارند. امیدوارم وقتی پنجره نقل و انتقالات بسته شود، همه بازیکنان فعلی را در اختیار داشته باشم.»

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *