انتقاد توخل: رفتن چک کارم را سخت کرد

به گزارش ورزش کده، توماس توخل، سرمربی چلسی، از این که پتر چک دیگر در کنارش حضور ندارد ابراز ناراحتی کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

انتقاد توخل: رفتن چک کارم را سخت کرد

تغییر مالکیت باشگاه چلسی باعث شد که شرایط این باشگاه به صورت کلی دستخوش تغییر شود و این اتفاق برای توخل هم بسیار محسوس بوده است.
پس از اتفاقاتی که با شروع جنگ روسیه و اوکراین برای رومن آبراموویچ رخ داد، این مالک روس مجبور به فروش باشگاه چلسی به تاد بولی و دیگر شرکای او شد.
حضور این تاجر آمریکایی در راس باشگاه چلسی با تغییرات گسترده خصوصا در سطح مدیران همراه بود و افراد نام آشنایی چون مارینا گرانوفسکایا و همچنین پیتر چک تصمیم گرفتند که به همکاری با این باشگاه خاتمه دهند و استمفوردبریج را ترک کنند.
شرایط ایجاد شده و همچنین جدایی بازیکنانی مثل آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن به صورت آزاد و البته عدم موفقیت این باشگاه در جذب بازیکنان مدنظر توخل باعث شده است که این مربی آلمانی از موقعیت جدید چندان راضی نباشد.
توخل درباره خلا ایجاد شده در این تیم با توجه به ترک این باشگاه از سوی بسیاری از مدیران قدیمی به خبرنگاران گفت:« من هنوز فکر می‌کنم که ما در دوره گذار با مالکیت جدید هستیم. البته پتر چک هم از جمع ما جدا شد که برای من نقشی کلیدی را ایفا می‌کرد.»
او با اشاره به رابطه نزدیکی که با این ستاره سابق چلسی داشت اضافه کرد:« او در تیمی که من اینجا در استمفوردبریج ساختم به من کمک کرد. با همه حرف می‌زد و حضورش حمایت بسیار بزرگی برای من بود. چک دیگر اینجا نیست و تغییراتی رخ داده است. ما احساس مثبتی داریم اما باید با شرایط دوران گذار کنار بیاییم.»

حتما ببینید

اختصاصی: بازی با پیراهن استقلال در قلب آفریقا

به گزارش ورزش کده ، با اهدای پیراهن استقلال از سوی سیدمحمد آقامحمد آبادی به مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *