سردار آزمون با پیامی از زنیت خداحافظی کرد

به گزارش ورزش کده ، سردار آزمون که انتقالش به تیم بایرلورکوزن در پنجره زمستانی قطعی شد در پیامی از هواداران تیم سابقش خداحافظی کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سردار آزمون با پیامی از زنیت خداحافظی کرد
به گزارش ورزش کده، سردار آزمون در پیامی تصویری که صفحه رسمی باشگاه زنیت در توئیتر هم آن را منتشر کرده، با هواداران این تیم روسیه‌ای خداحافظی کرد.

آزمون به هواداران زنیت گفت: سلام عرض می‌کنم به هواداران عزیر زنیت. خواستم از شما بابت حمایت‌هایتان و اینکه مرا در این سه سال حضورم در زنیت تحمل کردید تشکر کنم. شما واقعاً از من حمایت کردید و به همین دلیل هم باید از شما تشکر کنم. من رابطه بسیار خوبی با هواداران و همه عوامل باشگاه زنیت داشته‌ام و خواهم داشتم. خیلی دوست ندارم خداحافظی کنم اما امیدوارم که یک روز به این تیم برگردم و روزهایی خوشی که با این تیم داشتم ادامه دهم.

مهاجم تیم ملی کشورمان ادامه داد: برای زنیت در لیگ روسیه، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا آرزوی موفقیت می‌کنم. از همه شما متشکرم و ممنون بابت همه خوبی‌های که در حق من داشتید. من تا جایی که جان در بدن داشتم برای زنیت تلاش و به وظیفه‌ام عمل کردم. شما بهترین هستید و همیشه در قلب من خواهید بود.

سردار در یک پیام تصویر دیگر خطاب به هواداران تیم جدیدش بایرلورکوزن هم گفت: «سلام هواداران لورکوزن. خوشحالم که به بایرلورکوزن. به زودی می‌بینم‌تان!»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *