ماندن دمبله در بارسا نه برای او خوب است و نه برای باشگاه!

به گزارش ورزش کده ، خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید جدا نشدن عثمان دمبله از این تیم به سود هیچکدام از طرفین نیست. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ماندن دمبله در بارسا نه برای او خوب است و نه برای باشگاه!

خوان لاپورتا در یک کنفرانس خبری حضور پیدا و درباره مسائل مختلف صحبت کرد. او در بخشی از این کنفرانس درباره مهاجم فرانسوی کاتالان‌ها اظهارنظر کرد که گفته می‌شد در آستانه پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن در آخرین روز نقل‌وانتقالات زمستانی بود، اما در نهایت در نوکمپ ماندنی شد.

رئیس باشگاه بارسلونا گفت: «ما اخیراً به دمبله پیشنهاد تمدید قرارداد داده بودیم که او می‌خواست آن را بپذیرد. سپس او و مدیر برنامه‌هایش خواسته بیشتری از ما طلب کردند که همین موضوع تمدید قرارداد را پیچیده کرد. مدیر برنامه‌های عثمان چیزی نگفت که این کار عواقب داشت. ما هر کاری که ممکن بود برای تمدید قرارداد دمبله انجام دادیم، اما او نپذیرفت.»

وی افزود: «ما از تصمیم عثمان شگفت‌زده شدیم، چون گزینه رفتن به انگلیس را داشت، اما این کار را نکرد. این تصمیم نه برای او خوب بود، نه برای باشگاه. درک اتفاقی که برای دمبله افتاد، سخت است. او حالا در بارسلوناست و ژاوی باید روی حال و آینده کار کند و دمبله فصل آینده در بارسا نخواهد بود. ما فکر می‌کنیم که عثمان با باشگاهی دیگر به توافق رسیده است. درک موضع دمبله دشوار است. اینکه او به کارش در بارسا ادامه می‌دهد، نه برای او خوب است و نه برای باشگاه! عثمان هنوز در ترکیب ماست، اما باید به فکر آینده و منافع باشگاه باشیم.»

رئیس باشگاه بارسلونا همچنین درباره اینکه گفته می‌شود بارسلونا نسبت به جذب مهاجم نروژی دورتموند اقدام خواهد کرد، خاطرنشان کرد: «صحبت‌هایی درباره هالند شده است. اگر کمیسیون قابل توجهی باید پرداخت شود، کاری که من انجام خواهم داد توضیح آن است، نه پنهان کردنش. شما نباید در انتقالی ۲۷ میلیون و سپس ۵۷ میلیون و در مجموع ۱۲۰ میلیون پرداخت کنید. کاری که من انجام نخواهم داد این است که بگویم یک بازیکن ۱۷ میلیون هزینه برای باشگاه داشته و بعد معلوم شود که ۴۰ میلیون به پدرش رسیده است. کاری که نخواهم کرد این است که آنچه را که پرداخت می‌شود پنهان کنم. من واقعیت را پنهان نمی‌کنم و همیشه آن را توضیح خواهم داد.»

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *