اوبامیانگ مجانی برای بارسلونا بازی می کند

به گزارش ورزش کده ، پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال بی تاب انتقال به بارسلونا در ساعات آتی است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اوبامیانگ مجانی برای بارسلونا بازی می کند

به گزارش “ورزش کده”، پیر آمریک اوبامیانگ پس از طرد شدن توسط میکل آرتتا، سرمربی آرسنال به دلیل انجام برخی تخلفات انضباطی در ماه های اخیر، از شش دسامبر برای این تیم بازی نکرده و در لیست فروش توپچی ها قرار گرفته است. اوبامیانگ 32 ساله در روزهای اخیر به تنهایی تمرین کرده و تقریبا جدایی او از آرسنال قطعی شده است. البته جدایی اوبامیانگ قمار بزرگی برای آرسنال خواهد بود، زیرا آرتتا در حال حاضر الکساندر لاکازت و ادی انکتیاه را به عنوان تنها دو مهاجم نوک در اختیار دارد.

بارسلونا خواهان جذب اوبامیانگ بوده و البته دستمزد 350 هزار پوندی در هفته مهم ترین مانع برای رخ دادن این انتقال است، اما راه حل جدیدی برای این انتقال پیدا شده است. در واقع خود آرسنال حاضر به پرداخت بخشی از حقوق کاپیتان فعلی خود تا پایان فصل است، اما اوبامیانگ پیش از این به مدیران باشگاه بارسلونا اطلاع داده که حاضر است از دریافت بخش اعظمی از دستمزد خود گذشته و عملا به صورت مجانی در بقیه فصل برای باشگاه بارسلونا بازی کند.

اوبامیانگ قصد دارد به هر ترتیبی خود را در ترکیب بارسلونا تا پایان فصل دوباره اثبات کند و به همین علت حتی عدم دریافت دستمزد از سوی این باشگاه را نیز پذیرفته است. بدین ترتیب به نظر می رسد تا فردا شب پروسه انتقال اوبامیانگ به استادیوم نوکمپ تمام شده و این مهاجم باتجربه نیم فصل دوم زیر نظر ژاوی و در لباس بارسلونا به میدان خواهد رفت.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *