مهاجم برزیلی به پرسپولیس نرسید !

به گزارش ورزش کده ، تلاش باشگاه پرسپولیس برای دو انتقال دو هدف زمستانی به این تیم بی‌نتیجه ماند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

مهاجم برزیلی به پرسپولیس نرسید !

به گزارش “ورزش کده”، باشگاه پرسپولیس در نظر داشت در نقل و انتقالات زمستانی اقدام به جذب رامین رضاییان و همچنین یک مهاجم برزیلی کند که اکنون در فاصله کمتر از 24 ساعت به پایان مهلت نقل و انتقالاتی هر دو هدف با شکست همراه شده است.

بعد از مشکلاتی که رامین رضاییان و باشگاه السیلیه داشتند، این بازیکن به دنبال جدایی از این تیم و بازگشت به پرسپولیس بود. در این رابطه گفتگوهایی نیز بین وی و سرمربی تیم نیز صورت گرفته بود. اما در نهایت این الدحیل بود که در مذاکرات چند باره‌ای که بین آنها و رامین رضاییان و مدیربرنامه‌هایش صورت گرفت، مخالفت خود را با این جدایی اعلام کرد.

باشگاه پرسپولیس البته در چند مرحله هم به الدحیل و هم السیلیه برای این انتقال نامه زده بود که نامه آنها به الدحیل بی جواب باقی ماند. این در حالی بود که باشگاه پرسپولیس موافقت خود را با پرداخت بخشی از مبلغ رضایتنامه‌ را نیز اعلام داشته بود. در نهایت در آخرین جلسه شکل گرفته میان طرفین، الدحیل رای به بازگشت رضاییان به السیلیه داد و با توجه به اینکه او به صورت قرضی راهی این تیم شده بود، فسخ قرارداد با السیلیه را غیرقانونی و بدون موافقت طرف سوم و البته اصلی (الدحیل) عنوان کرد تا این مدافع ایرانی بار دیگر مجبور مجبور به بازگشت شود.

هدف بعدی پرسپولیس یک مهاجم برزیلی بود که در لیگ پرتغال شاغل است. در این رابطه مذاکراتی صورت گرفت و باشگاه مبدا ابتدا رقم مدنظر خود را برای صدور رضایتنامه اعلام داشت و در این زمینه نیز باشگاه پرسپولیس با توافق روی آن، برای این مهاجم و مدیربرنامه‌هایش برای صبح امروز بلیت تهیه کرده بود که مبلغ 100 میلیون نیز روی دست آنها هزینه گذاشت.

اما در اتفاقی عجیب باشگاه پرتغالی در دومین درخواست خود عدد رضایتنامه را دو برابر کرد! با توجه به شرایطی که پرسپولیس دنبال می کرد، مدیران این تیم با این موضوع نیز موافقت کردند اما به طرف خود خود اعلام کردند نیمی از آن را یک هفته بعد و نیم باقیمانده را نیز کمتر از یکماه به این باشگاه پرداخت خواهند کرد. مساله‌ای که در ابتدا مورد موافقت قرار گرفت اما در فاصله تنها ساعاتی مانده به انجام این موضوع و پرواز مهاجم برزیلی مدنظر، از سوی باشگاه پرتغالی رد شد و آنها خواهان پرداخت تمامی مبلغ به صورت نقد و پیش از انتقال شدند. این مساله با توجه به منابع مالی باشگاه پرسپولیس در نهایت منجر به کنسل شدن این انتقال شد تا دومین هدف پرسپولیس نیز بپرد.

اکنون در فاصله کمتر از 24 ساعت مانده به پایان مهلت نقل و انتقالاتی نیم فصل، باید دید یحیی گل محمدی گزینه‌ای چه در داخل و چه خارج از فوتبال ایران برای تقویت تیم در نظر خواهد داشت و به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد یا خیر.

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *