بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر می‌رسد شماره 7 باتجربه سرخ‌ها در بازی سه شنبه شب مقابل استقلال خوزستان به میدان خواهد رفت. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سروش رفیعی با اخراج مقابل نساجی قائمشهر، دیدار با هوادار را از دست داد اما به نظر می‌رسد در دیدار مقابل استقلال خوزستان به ترکیب اصلی بازگردد.

در بازی با هوادار، اوسمار ویرا از سینا اسدبیگی به جای سروش در کنار ریگی استفاده کرد در حالی که طی هفته‌های گذشته به نظر می‌رسید هر گاه رفیعی در مدان نباشد یا در نیمه دوم از زمین بیرون برود محمد خدابنده لو جای او را خواهد گرفت.

با این حال چند نمایش جذاب و موثر از اسدبیگی باعث شد او نیز از هافبک دفاعی صرف فاصله بگیرد و در نقش پاسور و حتی گلساز بازیکنی در ورژن خدابنده‌لو و سروش باشد تا رقابت برای این پست نزدیکتر و شدیدتر دنبال شود.

با این اوصاف از آنجایی که رفیعی تجربه بسیار بالایی دارد و در هفته‌های پایانی فصل گذشته نیز درخشیده بود به احتمال زیاد به ترکیب اصلی تیمش باز خواهد گشت و شانس بازی کردن اسدبیگی و خدابنده‌لو در ارنج ابتدایی نزدیک به صفر است.

سروش در بازی رفت با استقلال خوزستان در اهواز بازی را از روی نیمکت شروع کرد و میلاد سرلک در کنار مسعود ریگی بازی کرد اما به نظر می‌رسد مثل بیشتر بازی‌های نیم فصل دوم مهره مورد اعتماد اوسمار در مرکز زمین خواهد بود.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *