صحبت های سرمربی سپاهان در نشست خبری

به گزارش ورزش کده ، سرمربی سپاهان معتقد است باید این تیم با واقعیت‌ها کنار بیاید و بداند آمار خوب تضمینی برای گرفتن امتیاز نیست. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

صحبت های سرمربی سپاهان در نشست خبری

به گزارش “ورزش کده”، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او در ابتدا درخصوص نتایج نیم‌فصل اول سپاهان گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی فردا صحبت کنم باید ابتدا درخصوص نتایج نیم‌فصل اول بگویم که نیم‌فصل اول سختی داشتیم، بعضی از بازی‌ها را به شکل بدی از دست دادیم که جای توجیه ندارد و هرچقدر هم بخواهیم خودمان را قانع کنیم که بازی زیبایی ارائه دادیم، ولی نتایج دل‌چسب نبود و نتوانستیم هوادارانمان را راضی کنیم. در نیم‌فصل دوم استراحت و ریکاوری خوبی داشتیم، امیدوارم بتوانیم مشکلات را تا آنجا که می‌شود حل کنیم و به‌مرورزمان بهتر شویم.درباره خیلی از موضوعات با بازیکنان اتمام‌حجت کردیم، زیرا می دانیم در نیم‌فصل دوم هم کادر فنی و بازیکنان باید سخت‌تر کارکنیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم تا فوتبال خوبی ارائه دهیم تا هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

نوید کیا در ادامه در ارتباط با بازی ففردا اظهار داشت: به خاطر بازی‌هایی که در نیم‌فصل اول از دست دادیم دیگر بازی راحتی نداریم و در ادامه شانسی برای از دست دادن امتیاز نداریم و به همین خاطر باید در همه بازی‌ها با تمام وجودمان تلاش کنیم. می‌دانیم مقابل نفت بازی سختی داریم،. سال قبل هم همین‌طور بود و ما بازی‌های سختی برابر این تیم انجام دادیم، این تیم ساختار دفاعی خوبی دارد که باید با تلاش و تمرکز و نظم و دیسیپلین بالا ظاهر شویم تا امتیاز خوبی به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درخصوص نتیجه تساوی فصل گذشته محمود فکری و تغییرات این تیم با کادر فنی جدید گفت: واقعیتش این است که ما باید بازی خودمان را در درجه اول انجام دهیم .در مورد بازی‌های گذشته نفت مسجدسلیمان و بازی که با  مربیگیری فکری مقابل پیکان داشتند را دیدیم، این تیم ساختار دفاعی خوبی دارد و باید ایده‌های بهتری در بازی بیاوریم. همچنین بتوانیم از فضاها بهتر استفاده کنیم. تنها مشکل ما حضور شش بازیکن جدید در نفت مسجدسلیمان است که نمی‌دانیم آیا این بازیکنان قبلاً همراه تیم بودند؟ از همین رو نمی‌دانیم این تیم فردا با چه ساختاری بازی می‌کند، اما مجبوریم خیلی زود  خودمان را با شرایط بازی وفق بدهیم و مالکیت و کنترل توپ داشته باشیم تا با موقعیت‌سازی بتوانیم دروازه حریفمان کنیم.

نویدکیا درخصوص استفاده از بازیکنان جدید که به خدمت گرفته‌اند اضافه کرد: بازیکنانی که به تیم اضافه شدند را از قبل می‌شناختیم و خیلی روی آن‌ها خرید کردیم و اگر نیاز باشد در بازی فردا از آن‌ها استفاده می‌کنیم. بازیکن مصدوم نداریم ولی دو بازیکن محروم به نام‌های حسینی و ولسیانی محروم داریم.

نویدکیا درباره جذب بازیکن در خط هافبک، خاطرنشان کرد: دو بازیکن از تیم ما جدا شد که به همین دلیل می‌خواستیم بازیکن جذب کنیم . البته قصدمان تغییرات پیچیده نبود که این موضوع را با باشگاه هم مطرح کردیم که تا بازیکنی جدا نشود، تغییراتی نداشته باشیم، زیرا من معتقدم باید ثبات تیم را حفظ کنیم پس با همین نفرات لیگ را ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین در پاسخ به حضور جانواریو در اصفهان افزود: ما چند سالی در کنار هم ‌بازی کردیم و از دیدن او خوشحال شدم. خیلی هم خوب بود که از باشگاه سپاهان دیدن کردند. آنها می‌خواهند با باشگاه سپاهان ارتباط بیشتری داشته باشند. به نظر من جانواریو بهترین بازیکن خارجی فوتبال ایران است، زیرا بازیکنان با اسم‌ورسم بیشتر از او به ایران آمدند ولی نتوانستند خود را با شرایط لیگ ایران وقف دهند.

نویدکیا در پایان درباره آمار خوب این تیم گفت: باید واقعیت را بگوییم ما در بسیاری از جهات طبق آمار بهترین تیم ایران بودیم ولی باید این موضوع را درک کنیم که به خاطر آمار امتیاز به تیم تعلق نمی‌گیرد. باید با واقعیت‌ها زندگی کنیم و از شانس‌هایمان بهتر استفاده کنیم. همان‌طور که می‌دانید ما کمترین شانس را به حریفان دادیم ولی گل خوردیم. یک سری از بازی هارا از دست دادیم. در تعطیلات روی مشکلاتی که بود کار کردیم، البته یک مقدار هم به این خاطر است که ما چند سالی است که جامی نیاوردیم و فشار روی بازیکنان است. بازیکنان می خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند و برای هواداران جام به ارمغان بیاورند، ولی این در حالی است که بعضی از اوقات این فشارها باعث می‌شود ما تعدادی از بازی‌ها را از دست بدهیم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *