واکنش هافبک پرسپولیس به انتقادات تماشاگران

به گزارش ورزش کده ،هافبک پرسپولیس نسبت به انتقادات تماشاگران این تیم نسبت به عملکردش مقابل فولاد واکنش نشان داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

واکنش هافبک پرسپولیس به انتقادات تماشاگران

به گزارش “ورزش کده”، رضا اسدی که برای هشتمین بازی پیاپی در ترکیب پرسپولیس حضور نداشت و به‌عنوان یار جانشین در دیدار مقابل فولاد خوزستان وارد زمین شد، نمایشی در زمان کوتاه مدت ورودش به زمین ارائه کرد که موجب شد انتقاداتی به او وارد شود.

اسدی که برخلاف دور رفت مقابل فولاد خوزستان در ترکیب حضور نداشت و در دقیقه ۲+۹۰ مسابقه برگشت وارد زمین شد، در ثانیه‌های پایانی می‌توانست در یک موقعیت تک به تک قرار بگیرد که به شکل عجیبی از رسیدن به توپ باز ماند.

هافبک بلند قامت پرسپولیس بعد از اینکه وارد زمین شد، یک پاس در عمق از میانه زمین دریافت کرد ولی به جای اینکه صاحب توپ شود و موقعیت خطرناک به وجود بیاورد، از شدت خستگی به توپ نرسید و بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی روی زمین افتاد و احساس خستگی کرد که به همین دلیل انتقادات زیادی به او وارد شد.

اسدی که شایعه جدایی‌اش از پرسپولیس و حتی معاوضه او با بازیکنان دیگر تیم‌ها مطرح است، در واکنش به انتقاداتی که نسبت به او وارد شده، متنی به شرح زیر منتشر کرد:

«خسته نبودم، خسته هم نمی‌شم!
ایکاش اسم حالِ دلم رو خستگی نمی‌ذاشتین…
یه نیم‌فصل به‌خاطر عشق به تیمم با توهین و سکوت گذشت.
۴ ماه بیشتر نمونده. دم همگیتون گرم.»

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *