سرمربی صنعت نفت : فقط سپاهان و فولاد می‌توانند حرفه‌ای باشند

به گزارش ورزش کده ، سرمربی صنعت نفت تاکید دارد بجز ۴ باشگاه، سایر تیم‌ها دچار مشکل مالی هستند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سرمربی صنعت نفت : فقط سپاهان و فولاد می‌توانند حرفه‌ای باشند

به گزارش “ورزش کده”، علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: خوشحالم در اصفهان هستم؛ سالی که در ذوب‌آهن بودم، از حضور در این تیم لذت می‌بردم. ما در شرایط خاصی هستیم و باید از نظر روحی و روانی روی تیم کار می‌کردیم. در هفته گذشته چهار روز را از دست دادیم و بالاخره صدای بازیکنان ما باید به جایی می‌رسید.

او ادامه داد: خدا را شکر قول‌هایی داده شد و باید از شخص آقای محمدی تشکر کنم که از نظر مالی به ما کمک کرد. بعد از خدا ممنون وزارت نفت و پالایش پخش هستیم. هر مسئولی برای ما قدمی بردارد با تمام وجود از او تشکر می‌کنم.

سرمربی صنعت نفت اضافه کرد: بازی سختی مقابل تیم مهدی تارتار داریم. من و تارتار هم مدرسه‌ای بودم و از ۱۷-۱۶ سالگی او را می‌شناسم. بازی با تیم تارتار سخت است، اما باید تلاش کنیم تا این تیم را شکست دهیم. همین سطح توقعی که از من در آبادان است، در اصفهان هم از تارتار وجود دارد و هر اتفاقی که بیفتد، برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت می‌کنم. هر دو تیم نقطه ضعف‌های همدیگر را می‌داند و امیدوارم بازی خوبی شود.

منصوریان یادآور شد: امیدوارم فوتبال اصفهان همچنان به مسیر خوبش ادامه دهد. بخاطر فضایی که در اصفهان در رابطه با نویدکیا به وجود آمده، باید از مدیریت سپاهان خواهش ‌کنم از نویدکیا حمایت کنند و پشت او را خالی نکنند. او و قاسم حدادی‌فر که در اصفهان حضور دارند، اعتبار فوتبال این استان هستند.  

او درباره تغییرات تیمش در نیم‌فصل گفت: ما به احتمال فراوان ورودی نخواهیم داشت چون خودمان بازیکن تولید می‌کنیم، اما قرار است چند کمپ کوچک برگزار ‌کنیم. نزدیک به ۱۰ ستاره را شناسایی کردیم و این بازیکنان را به این کمپ‌ها می‌آوریم و همچنین اجازه نمی‌دهیم هیچ بازیکنی جدا شود. سیاست‌مان این است که بازیکنان را تا پایان قرارداد نگه داریم.

سرمربی صنعت نفت درباره شرایط لیگ برتر گفت: ما در بحث فوتبال حرفه‌ای نسبت به فصل‌های قبل بسیار در سطح آماتورتری هستیم و تا زمانی که سازمان لیگ از باشگاه‌ها برای جذب بازیکن گارانتی نخواهد این وضع فوتبال ما می‌شود.

منصوریان تصریح کرد: به جز ۴ تیم مس رفسنجان، گل گهر، سپاهان و فولاد همه دچار مشکل مالی هستند و در بحث قراردادها نیز به بازیکنان احترامی گذاشته نمی‌شود. همچنین امسال چمن‌های لیگ اصلا خوب نبود و در مجموع به نظرم نیم فصل خوبی را نگذراندیم. لیگ فشرده‌ای هم داریم و باید سعی کنیم مصدوم ندهیم. اگر بخواهیم واقعی مجوز حرفه‌ای بگیریم، فقط همین دو باشگاه سپاهان و فولاد می‌توانند حرفه‌ای باشند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *