کاپیتان پرسپولیس: متاسفم که امتیازی نگرفتیم

به گزارش ورزش کده، کمال کامیابی‌نیا می‌گوید با وجود تساوی برابر ذوب آهن اما یک بازی روان ارائه دادیم. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

کاپیتان پرسپولیس: متاسفم که امتیازی نگرفتیم

کمال کامیابی‌نیا کاپیتان پرسپولیس در دیدار امروز برابر ذوب آهن پس از تساوی در این مسابقه در گفت‌وگو با گزارش خبری لیگ برتر ایران گفت: همیشه بازی های اول سخت است چون تیم ها شناختی از هم ندارند. توانستیم یک بازی روان ارائه بدهیم اما متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.‌ امیدوارم با تلاش بچه ها و کادرفنی و زحمات خوب باشگاه، هفته های بعد نتایج خوبی کسب کنیم. ما یک تیم هستیم و امیدوارم همه بتوانیم در ادامه مسیر به یکدیگر کمک کنیم.

او درباره دیدار هفته بعد پرسپولیس مقابل فولاد و غیبت یحیی گل‌محمدی روی نیمکت این تیم گفت: بازی سختی برابر فولاد داریم. امروز هم نبود آقا یحیی به چشم آمد و به هر حال حضور ایشان روی نیمکت می‌تواند به تیم ما کمک زیادی کند. انشاالله بتوانیم یک برنامه‌ریزی خوب برای بازی با فولاد داشته باشیم.

هافبک پرسپولیس در مورد دو کارت زرد نادر محمدی که منجر به اخراج او شد گفت: صد در صد دو خطایی که کرد مستحق کارت بود.

وی در پایان در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد گفت: هفته اول است اما همه از باشگاه گرفته تا کادرفنی و بازیکنان زحمت می‌کشیم؛ باید سخت تلاش کنیم تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *