محسن فروزان: نشان دادیم که تیم دست و پا بسته ای هستیم

به گزارش ورزش کده، دروازه‌بان تیم گل گهر معتقد است که تراکتور امسال می‌تواند یقه خیلی از حریفان را بگیرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

محسن فروزان: نشان دادیم که تیم دست و پا بسته ای هستیم

گل گهر در هفته اول لیگ برتر موفق شد میهمان خود تراکتور را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. محسن فروزان که یکی از بهترین‌های تیمش بود، در مورد این برد گفت: نشان دادیم که تیم بزرگی هستیم و مثل پارسال آمدیم که دوباره از حق خود دفاع کنیم. همه بازیکنان هم قسم شده بودند که تیم بزرگ تراکتور را شکست دهیم. این برد ثابت کرد که قابل احترام هستیم.

او با اشاره به بازی خوب تیم حریف تاکید کرد: تراکتور نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر بود. این تیم امروز می‌دانست که چه می‌خواهد، خوب دفاع و حمله می‌کرد و به نظرم این تیم، یقه خیلی از حریفان را خواهد گرفت. خدا را شکر صاحب سه امتیاز شدیم و برد امروز را به هواداران و کل مجموعه تیم تبریک می‌گویم.

دروازه‌بان تیم گل گهر در مورد فشار تراکتور در نیمه دوم و عملکرد خوبی که مقابل حملات این تیم داشت؛ گفت: ما از تیم حریف جلو بودیم و باید مدیریت می‌کردیم تا به سه امتیاز برسیم. تراکتور تیم خوبی بود و حملات خطرناکی انجام داد. وقتی بچه‌ها آنقدر خوب دویدند و بازی کردند، وظیفه من این بود که ته زمین به آنها کمک کنم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *