دعوت سر الکس از کلوپ برای شام به یاد ماندنی!‏

به گزارش ورزش کده ، سر الکس فرگوسن پیش از خداحافظی یورگن کلوپ با لیورپول، او را ‏به یک شام “بیاد ماندنی” دعوت کرد.‏ سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

دعوت سر الکس از کلوپ برای شام به یاد ماندنییورگن کلوپ، 56 ساله، پس از بازی روز آخر تیمش مقابل ‏ولورهمپتون، رسما با آنفیلد خداحافظی کرد.‏ سرمربی افسانه‌ای لیورپول قبل از ‏خداحافظی با مرسی‌ساید اعتراف کرد که هفته‌ای “احساسی” را پیش ‏رو دارد.

‏فرگوسن احترامی گرم و توأم با حسرت برای کلوپ قائل است.‏فرگوسن به شوخی درباره دعوت کلوپ آن را “عذاب مطلق” توصیف ‏کرد و گفت: “کاش به او می‌گفتم به اسکانتورپ یونایتد برود.

(اسکانتورپ یونایتد یک تیم کم اهمیت در انگلستان است) ‏2023785 فرگوسن اسکاتلندی 82 ساله در فصل 2001-2002 بعد از اعلام ‏بازنشستگی ، تصمیم خود را پس گرفت . اما کلوپ همیشه تأکید ‏کرده است که با بازگشت از تصمیمش، از او تقلید نخواهد کرد.‏این هفته، این زوج از یک عصر به یاد ماندنی در کنار هم با صرف ‏شام لذت بردند.

‏کلوپ در صحبت‌های پیش از آخرین بازی خود در مقابل ولورهمپتون، ‏این اتفاق را ” فوق العاده” توصیف کرد.‏در سال 2022، فرگوسن جایزه بهترین سرمربی سال را از طرف انجمن ‏مدیران لیگ به کلوپ که در حال پایان دادن به دوران مربیگری خود ‏در لیورپول است، اهدا کرد. ‏

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *