فسخ قرارداد سعید واسعی با تراکتور

به گزارش ورزش کده ، هافبک تیم تراکتور قرارداد خود با این باشگاه را فسخ کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

فسخ قرارداد سعید واسعی با تراکتور

به گزارش “ورزش کده”، سعید واسعی بعد از حضور ناموفقی که در تراکتور داشت، امشب قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد تا برای حضور در باشگاهی دیگر در نیم فصل دوم، با گزینه هایی که در جیب دارد وارد مذاکره شود.

او فصل گذشته انتقال پر سر و صدایی به تراکتور داشت و به خاطر همین انتقال با یک محرومیت طولانی هم مواجه شد. واسعی در پایان محرومیتش بازگشت موفقی به میادین نداشت و خیلی زود توسط خطیبی از تیم کنار گذاشته شد اما دوباره در دوران کریمی به جمع سرخ پوشان برگشت. واسعی در لیگ بیست ویکم هم نتوانست به جایگاهی که می خواست در تراکتور برسد و سولدو نیز او را کنار گذاشت.

در حالی که از خیلی وقت پیش از واسعی به عنوان اولین جدا شده زمستانی تراکتور یاد می شد، این بازیکن امروز قرارداد خود را با باشگاه تبریز فسخ کرد.

واسعی ساعاتی پیش با انتشار یک استوری از هواداران تیم تراکتور هم خداحافظی کرد. او که تا هفته دهم در جمع تراکتوری ها حضور داشت، در طول نیم فصل اول شش بار به عنوان بازیکن فیکس و سه بار به عنوان بازیکن جانشین برای تراکتور به میدان رفت.

حتما ببینید

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد

به گزارش ورزش کده، با اعلام مدیررسانه تیم ملی ایران، کارلوس کی‌روش جایگزین دراگان اسکوچیچ شد. سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *